LAJMI I FUNDIT:

Komoditeti dhe stili bëhen një falë këtyre pantallonave nga brendi Marrakech

Komoditeti dhe stili bëhen një falë këtyre pantallonave nga brendi Marrakech

Të bëra nga 100 për qind pambuk, këto pantallona ofrojnë një pëlhurë të butë, që merr frymë që ju mban të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës.

Në një nuancë klasike të bezhës, pantallonat Marrakech nxjerrin elegancë.

Ngjyra neutrale plotëson pa mundim një gamë të gjerë veshjesh, duke i bërë ato një shtesë të gjithanshme për veshjet tuaja.

Qoftë nëse i kombinoni me një këmishë të bardhë për një pamje më të zakonshme ose i vishni me një setër për një rast më zyrtar, këto pantallona do të rrisin stilin dhe sofistikimin tuaj.

Pantallonat Marrakech i gjeni me zbritje nga çmimi 19.95 euro në vetëm 12.95 euro mjafton të shfrytëzoni kodin PRANVERA23.

Marrakech krenohet me ofrimin e veshjeve me cilësi të lartë dhe Pantallonat Beige nuk bëjnë përjashtim.

Artikull i sponzorizuar

Më shumë