LAJMI I FUNDIT:

A jeni tip sportiv? Atëherë kjo trenerkë e sipërme duhet të jetë zgjedhja juaj e radhës

A jeni tip sportiv? Atëherë kjo trenerkë e sipërme duhet të jetë zgjedhja juaj e radhës

Nëse jeni tip sportiv, rrobat më të rehatshme dhe më atletike janë zgjedhja juaj e parënë pothuajse secilin rast.

Qoftë të përkushtuar në fitnes, pilates, vrap ose në ndonjë sport,rrobat e duhura janë të domosdoshme për t’iu ofruar komoditetin e nevojshëm gjatë ushtrimeve, përgjatë rutinës tuaj.

Rrobat e sipërme kanë po aq rëndësi sa ato të poshtmet, sepse duhet të kenë material cilësor që ju ngjitet për trupit, nuk ju djersit dhe nuk ju irriton lëkurën.

Një trenerkë të tillë mund ta gjeni me zbritje nga çmimi 114.95 euro në vetëm 89.95 euro, mjafton të shfrytëzoni Pranvera2023.

Kjo trenerkë Polartec është me ngjyrë të zezë dhe model për meshkuj, mund të përdoret në përditshmëri dhe e gjeni në të gjitha madhësitë.

Artikull i sponzorizuar

Më shumë