Asgjë nuk kombinohet më lehtë se sa një palë trenerka sportive Adidas. Ky stil mund të përceptohet si  bazik por është i përkryer për të treguar stilin tuaj natyrshëm e gjithashtu t’iu bëj të ndjeheni më rehat.

Një palë trenerka për meshkuj ngjyrë të gjelbërt nga brendi Adidas tani mund t’i gjeni me zbritje nga çmimi 69.95 euro në vetëm 39.95 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin Pranvera2023.

Trenerkat janë është prej 100% poliestër. Pjesa e sipërme përmban zinxhirë të fortë, skajet e xhaketës ofrojnë përshtatje të sigurt. Pantallonat kanë një bel elastik me fije tërheqjeje dhe fije nga beli deri te kyçi i këmbës.

Kjo veshje sportive është e mrekullueshme për sport, fitnes etj por edhe veshje të përditshme!