LAJMI I FUNDIT:

Atletet Adidas ofrojnë mbështetje për këmbët dhe nuk shkaktojnë djersitje

Atletet Adidas ofrojnë mbështetje për këmbët dhe nuk shkaktojnë djersitje

Adidas, një markë sinonim i sportit dhe stilit, prezanton Adidas Athlete – Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes, për meshkuj.

Atletet Hoops 3.0 Low Classic Vintage kanë një ngjyrim të hijshëm bardh e zi.

Këto atlete i gjeni me zbritje nga çmimi 64.95 euro në vetëm 49.95 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin PRANVERA23.

Kjo estetikë klasike plotëson pa sforcim veshje të ndryshme, duke i bërë këto atlete të përshtatshme si për veshje sportive ashtu edhe për ato të përditshme.

Të pajisura me një shtresë, këto atlete ofrojnë mbështetje të shkëlqyer dhe nuk shkaktojnë djersitje, duke siguruar rehati optimale gjatë çdo hapi.

Artikull i sponzorizuar

Më shumë