Tifozët e Barçës treguan në fund të takimit se si skuadra duhet të përkrahet si në fitore ashtu edhe në humbje (Video)

Ndeshja e dytë në çerekfinale mes Barcelonës dhe Juventusit përfundoi me rezultat 0-0 dhe kështu Zonja e Vjetër u kualifikua në gjysmëfinale.

Në fund të takimit u pa një përkrahje e madhe nga tifozët e klubit spanjoll, të cilët filluan brohoritet dhe valëvimet e flamujve në përkrahje të skuadrës, edhe pse ata ishin eliminuar.

Një pjesë e tyre vazhduan edhe disa minuta pas përfundimit të takimit, duke treguar se skuadra duhet të përkrahet si në fitore ashtu edhe në humbje.

Kjo gjë u komentua edhe nga Gerard Pique pas ndeshjes, spanjolli i falënderoi ata dhe tha se kështu nuk e kishte parë Camp Noun asnjëherë më parë.

Dorën në zemër, një gjë të tillë e shohim rrallë në stadiumet evropiane, shumë rrallë. /Telegrafi/

Çfarë kërkoi Rabiot që frikësoi Juventusin, Milanin dhe klubet në Turqi

Vinicius foli për racizmin në Spanjë, por Nico Williams i dërgon mesazh përmes mediave

Zbulohen top 10 lojtarët më të paguar te Man United - dominohet nga

Zbulohen top 10 lojtarët më të paguar te Man United - dominohet nga "dështakët"

San Marino merr fitoren e parë pas më shumë se 20 vitesh

Zvicra e nis me humbje sezonin e ri në Ligën e Kombeve - Xhaka u ndëshkua me karton të kuq