LAJMI I FUNDIT:

Zbuloni stilin tuaj të ri të jetesës me këtë penthouse në Lakrishtë ID-173

Po kërkoni një penthouse luksoz në një nga lagjet më të dëshirueshme të Prishtinës? Mos shikoni më larg se ky duplex mahnitës që ndodhet në lagjen e kërkuar, Lakrishtë.

Me një hapësirë prej 203,90 metrash katrorë, ky penthouse shtrihet në dy nivele dhe ka një pamje mahnitëse të qytetit nga katet e 18-të dhe të 19-të të ndërtesës. Brenda këtij penthouse do të vëreni vëmendjen ndaj detajeve që i është kushtuar secilës hapësirë.

Penthouse përmban tre dhoma gjumi të bollshme, duke ofruar hapësirë të bollshme për familjen dhe mysafirët tuaj. Dhomat e gjumit janë projektuar me kujdes për të maksimizuar rehatinë dhe privatësinë, duke siguruar një pushim të mirë çdo natë. Dy banjat në këtë penthouse e bëjnë rutinën tuaj të përditshme më të lehtë.

Një nga karakteristikat e spikatura të këtij apartamenti nën çati është tarraca e gjerë, e cila ofron një oaz në natyrë në zemër të qytetit. Tarraca është vendi i përsosur për të marrë rreze dielli, për të shijuar kafenë e mëngjesit ose për t’u çlodhur me një gotë verë pas një dite të gjatë.

E vendosur në lagjen e dëshirueshme Lakrishtë, ky penthouse është vetëm disa minuta larg disa prej restoranteve, dyqaneve dhe atraksioneve kulturore më të mira të qytetit. Është lokacioni i përsosur për këdo që dëshiron të përjetojë gjithçka që Prishtina ka për të ofruar.

Mos e humbisni këtë mundësi për të zotëruar një apartament mahnitës në një apartament në një nga lagjet më të dëshirueshme të Prishtinës.

Çmimi në gjendjen aktuale për m2 është 1,650, kurse çmimi me çelësa në dorë për m2 është 1,850€.

PENTHOUSE/DUPLEX NË SHITJE

Lokacioni : Lakrishtë – Prishtinë

Sipërfaqja 203.90 m2

Kati i 18&19 – dy nivele

1 qëndrim ditor

3 Dhoma

3 Banjo

1 Terasë

ID-173

Video e Penthouse në shitje

Shëtitja virtuale 3D


Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr:tel: 048 90 90 90

Më shumë