0Shares

Javier Zanetti është i gatshëm të diskutojë kushte të reja për vazhdimin e kontratës me Interin.

Mbrojtësi 39-vjeçar së shpejti do të fillojë negociatat për një kontratë të re 12-muajshe me Nerazzurrët.

Sportmediaset shkruan se Zanetti do të nënshkruajë deri në vitin 2014, para se të varë këpucët dhe të marrë një rol zyrtar te klubi për sezonin 2014/15. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)