LAJMI I FUNDIT:

Ylli televiziv dhe ish-pjesëtari i ushtrisë britanike rrëfeu momente gjatë intervistimit të Zelenskyt: I ofrova çokollatë, menduan se do ta helmojë

Ylli televiziv dhe ish-pjesëtari i ushtrisë britanike rrëfeu momente gjatë intervistimit të Zelenskyt: I ofrova çokollatë, menduan se do ta helmojë

Ylli televiziv, aventuristi dhe ish-pjesëtari i njësisë elitare të ushtrisë britanike Bear Grylls, ka intervistuar për Channel 4 presidentin ukrainas Volodymyr Zelensky.

Reklama

Gjatë realizimit të intervistës, pranoi se ka përjetuar një situatë paksa të palakmueshme që madje e kishte habitur plotësisht, transmeton Telegrafi.

Derisa po filmonin dhe shoqërohej, Grylls në një moment i kishte ofruar pak çokollatë Zelensky, por sigurimi kishte reaguar menjëherë duke e analizuar për t’u siguruar nëse mund të vije deri te helmimi. E këtë histori ai e ndau për Radio Times.

Topi i ushtrisë ruse nga i njëjti pozicion sulmonte, operatori i dronit ukrainas e lokalizon – goditet rëndë nga tanku i Kievit
Lexo po ashtu Topi i ushtrisë ruse nga i njëjti pozicion sulmonte, operatori i dronit ukrainas e lokalizon – goditet rëndë nga tanku i Kievit

“Kur i ofrova çokollatën Zelenskyt, një nga djemtë e tij u hodh dhe tha se ai nuk duhet ta hante. Unë i thashë, ‘në rregull, do të shkoj unë i pari’, për të treguar se nuk kam ndërmend ta helmoj  dhe të gjithë qeshëm”, tha ai.

“U dhashë pak djemve të sigurisë sepse të gjithëve u pëlqen një copë çokollatë, apo jo?” shtoi ai në intervistë.

“Intervista më e vështirë që kemi regjistruar ndonjëherë”, shkroi Grylls në Instagramin e tij, dhe shtoi se do të “zbulonte anët e këtij lideri botëror që nuk janë parë kurrë më parë”. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë
Pamjet tregojnë se si shkatërrohet një tank rus i tipit T-80

Pamjet tregojnë se si shkatërrohet një tank rus i tipit T-80

Evropa
Zelensky: Tregoni Putinit që gjeneralët e mi janë në disponim të mirë

Zelensky: Tregoni Putinit që gjeneralët e mi janë në disponim të mirë

Evropa
Rubin: Serbia është i vetmi vend në Ballkan ku mediat ruse ‘RT’ dhe ‘Sputnik’ transmetojnë ende

Rubin: Serbia është i vetmi vend në Ballkan ku mediat ruse ‘RT’ dhe ‘Sputnik’ transmetojnë ende

Botë
Çiklisti ukrainas vazhdon rrugën sikur nuk po ndodh asgjë në momentin që rusët shkrepin një raketë

Çiklisti ukrainas vazhdon rrugën sikur nuk po ndodh asgjë në momentin që rusët shkrepin një raketë

Evropa
Dhjetëra ushtarë rusë braktisin pozicionet e tyre në vijën e frontit, sipas pamjeve që po shpërndahen në rrjet

Dhjetëra ushtarë rusë braktisin pozicionet e tyre në vijën e frontit, sipas pamjeve që po shpërndahen në rrjet

Evropa
Momenti kur ukrainasit hedhin në erë tankun rus

Momenti kur ukrainasit hedhin në erë tankun rus

Evropa
Kalo në kategori