LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Modelja e njohur shqiptare, Xhuli Nura, ka qenë e ftuar këtë javë në njërën nga kronikat e emisionit “Prive”.

Reklama

Ajo i është përgjigjur 50 pyetjeve që lidhen me jetën e saj private dhe profesionale, ku sigurisht nuk kanë munguar edhe pyetjet rreth jetës private.

Njëra ndër to kishte të bënte me dashurinë, ku bukuroshja nga Drenica u pyet se sa herë në jetë ka qenë e dashuruar.

Ajo u tregua e sinqertë duke thënë: “Vetëm një herë në kam qenë e dashuruar dhe e kam treguar këtë, dhe shpresoj të dashurohem përsëri”.

Xhuli nuk la të kuptohet se për kë bëhet fjalë, megjithatë gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova, ajo krijoi një lidhje të shkurtër me influencuesin nga Gjakova, Atdhe Xharavina.

Bukuroshja Nura u shqua si një nga konkurrentet më të forta të BBVK 1, ku arriti deri në finalen e madhe – në të cilën përfundoi e treta në rezultatin final. /Telegrafi/

Foto: Xhuli Nura/Instagram