0Shares

Ylli britanik, Robbie Williams, ka thënë se albumi tij i ri është duke u marrë me seriozitet nga ai, përkundër titullit, që sipas tij është shumë ambicioz.

Williams lansoi albumin “Take The Croën” muaj më parë, ndërsa ka pranuar se ai dëshiron që njerëzit të marrin punën e tij me seriozitet.

“E ka një titull të jashtëzakonshëm. Unë e fillova me atë qëllimi dhe do të vazhdoj kështu. Titulli po thotë se jam serioz kësaj radhe dhe se do të shkoj në turne”, ka thënë Robbie. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)