0Shares

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka përjashtuar mundësinë e shitjes së Theo Walcott në janar, përkundër faktit se 23 vjeçari ka vetëm një vit të mbetur në kontratë.

“Ne nuk do ta shesim Walcottin në janar. Kjo është e sigurt. Ai duhet që të mendojë dhe shpresoj se vendimi i tij do të jetë që të qëndrojë”.

“Ndjesia ime është se ai i takon këtij klubi dhe shpresoj se ai do të rinovojë. Por, ai gjithmonë ka qenë me bindje se nuk do të largohet. Por, ja që gjërat nuk ndryshojnë. Por, në momentin që ai do të vendosë, gjithçka do të jetë e shpejt”, ka thënë francezi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)