0Shares

Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger, mezi e pret ndeshjen e Manchester United ndaj Real Madridit që zhvillohet sonte mbrëma, duke mos lënë pa komentuar futbollistin më të kompletuar në botë.

“Ronaldo është lojtar i madh dhe ai mund të bëjë diferencën në secilën ndeshje. Por, ai luan ndaj ish klubit të tij dhe kjo do ta vë atë në syrin e uraganit”.

“Ne do të duhet të shohim se si do të luajë ai në ndeshjen kthyese. Por, Reali ndaj United është sikur finale dhe ka shumë cilësi në këtë ndeshje. Ia vlen të shikohet”, ka potencuar francezi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)