0Shares

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka pranuar se Swansea e ka merituar fitoren pasi ekipi i tij nuk luajti mirë.

“Ne nuk luajtëm mirë dhe Swansea e meritoi fitoren. Ne ishim shumë të lodhur nga dy ndeshjet që i zhvilluam në udhëtim në Ligën e Kampionëve”.

“Besoj se u munduam shumë për t’u kthyer në lojë, por nuk ishim të mprehtë sa duhet. Nuk krijuam mundësi të mjaftueshme, por do të punojmë në këtë aspekt”, ka deklaruar Wenger pas ndeshjes./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)