0Shares

Arsene Wenger ka deklaruar se Arsenali është vendi i duhur për Theo Walcottin, pasi anglezi shkëlqeu në fitoren prej 7-3 kundër Newcastle duke shënuar het-trik dhe duke dhënë dy asistime.

Kontrata aktuale e 23-vjeçarit skadon në verën që vjen dhe deri më tash ai ka refuzuar ofertat e reja që i janë bërë nga klubi.

“Ai e ka vendin këtu. Dua ta zgjidh këtë punë”.

“Mendoj se ai e do këtë klub dhe klubi e do atë”, u ka thënë francezi gazetarëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)