0Shares

Aktori amerikan, Mark Wahlberg, planifikon që në vitin e ardhshëm të fillojë xhirimet e filmit të ri, në të cilin do të luajë edhe ylli i tinejxherëve, Justin Bieber.

Sipas Wahlberg, menaxherët e këngëtarit janë shumë të interesuar që 18-vjeçari të luajë në film.

“Kemi qenë në studion e kompanisë Paramount Pictures dhe kemi biseduar për disa filma. I kam pyetur nëse Justini do të pranonte që të xhirojmë ndonjë film rreth basketbollit. Menjëherë u pajtuan”.

“E kemi shkruar skenarin, i cili i ka pëlqyer edhe studios edhe menaxherëve të Justinit”, ka treguar aktori. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)