LAJMI I FUNDIT:

Vizitoni Berlinin, kryeqytetin me histori të veçantë

Vizitoni Berlinin, kryeqytetin me histori të veçantë

Shpeshherë keni dëgjuar për Murin e Berlinit dhe historinë interesante të tij ose për simbolin e kryeqytetit gjerman – Portën e Brandenburgut apo galerinë e famshme të artit e hapur në ajër e njohur si Galeria East Side, Katedralen e bukur të Berlinit me kupolë të gjelbërt, Potsdamer Plat-in ose Aleksanderplatz-in si dhe Reichtag-un. Këto dhe shumë monumente të tjera të kryeqytetit gjerman do të mund t’i vizitoni duke filluar nga muaji prill 2023.

Kompania më e madhe shqiptare Prishtina Ticket tashmë ju mundëson të rezervoni biletën me çmime promocionale për të udhëtuar prej Prishtinës drejt Berlinit dhe anasjelltas.

Në çmimin e publikuar ne ueb faqen e Prishtina Ticket përfshihen udhëtimi në destinacion, rezervimi i ulëses, çantë dore si dhe bagazh deri në 20 kilogram.

Të gjitha rezervimet mund të bëhen duke shfletuar www.prishtinaticket.net ose nëpërmjet thirrjes telefonike në qendrën e thirrjeve të Prishtin Ticket në numrat:

🇩🇪 +49 7621 9165 313

🇨🇭 +41 61 510 06 86

🇽🇰 +383 49 200 286

🇸🇪 +46 470 580 944

🇸🇮 + 386 47 774 141

Me Prishtina Ticket dhe GP Aviation udhëtuan 365.357 pasagjerë gjatë vitit 2022 ose 12.22% të udhëtarëve që kanë udhëtuar nëpërmjet Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.

Me Prishtina Ticket dhe GP Aviation mund të udhëtoni në Kosovë, Zvicër, Gjermani, Suedi dhe Slloveni në drejtimet si vijon dhe anasjelltas:

Prishtinë – Basel/Mulhouse;

Prishtinë – Düsseldorf;

Prishtinë – Stuttgart;

Prishtinë – Münster Osnabrück;

Prishtinë – München;

Prishtinë – Växjö-Smaland;

Prishtinë – Berlin Brandenburg;

Prishtinë – Nürnberg;

Prishtinë – Ljubljana.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Prishtina Ticket

Instagram: Prishtina Ticket

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ipko
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

Ekonomi
AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

Ekonomi
Kalo në kategori