LAJMI I FUNDIT:

Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Vitaly është një prej personave më të famshëm në Youtube. Videot e tij marrin miliona klikime dhe ai praktikisht jeton vetëm prej kësaj pune.


Nëse ju kujtohet edhe kampionatit botëror 2014, finalja në mes të Gjermanisë dhe Argjentinës, atëherë më siguri e kujtoni personin që hyri në fushë. Është pikërisht Vitaly.

Reklama

Sidoqoftë ai gjithmonë ju bën kurthe shokëve dhe të tjerëve. Ndërsa kësaj radhe ka rënë vet në kurht, transmeton Telegrafi. Nëna e tij dhe shoku i tij i ngushtë i kanë bërë një kamera të fshehte.

Ata janë shtirur sikur po bëjnë seks dhe në momentin që Vitaly ka hyre në dhomë është çmendur duke filluar ta godasë atë. Për më shumë shikoni videon. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Babai zbuloi arsyen pse shkon në tualetin e femrave me të bijën, pati reagime të ndryshme nga njerëzit

Babai zbuloi arsyen pse shkon në tualetin e femrave me të bijën, pati reagime të ndryshme nga njerëzit

Interesante
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Gjarpri kishte ngecur në rrjetë, një burrë arriti t'ia shpëtojë jetën

Gjarpri kishte ngecur në rrjetë, një burrë arriti t'ia shpëtojë jetën

Fun
Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Fun
Kalo në kategori