0Shares

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, ka thënë se klubi duhet të mbajë David Villan dhe të mos e shesë atë gjatë afatit kalimtar të janarit.

David Villa po lidhet me një kalim te Chelsea gjatë janarit dhe është mesfushori ikonik që ka bërë thirrje që ai të mos largohet.

“Unë nuk e di nëse ka mundësi që ai të largohet”.

“Nuk mendoj se ajo do të ndodhë. Personalisht nuk do të më pëlqente, sepse Villa është lojtar kyç.”, ka potencuar Iniesta. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)