0Shares

Një serb nga fshati Ruiste e Zubin Potokut ka raportuar se persona të panjohur ia kanë vjedhë gjatë natës një lopë dhe dy viça.

Ngjarja ka ndodhur në pesë të mëngjesit ku sipas ankuesit, gjedhët janë vjedhë nga stalla.

Njësitet  përkatëse kanë dalë në vende ngjarje dhe rasti duke u hetuar.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)