0Shares

Christopher Federline, vëllai i ish-burrit të Britney Spears, Kevin Federline, thotë se ka pasur marrëdhënie me këngëtaren, derisa ajo ishte në lidhje me vëllanë e tij.

Ai ka dorëzuar disa dokumente në gjykatë, në të cilat pohon se ai është babai i djalit shtatëvjeçar të Britneyt, Sean Preston – raporton Radar Online.

Burime të afërta me Christopher kanë thënë se këtë muaj ai i ka deklaruar gjykatës se këngëtarja ka vjedhur nga ai, e ka keqtrajtuar dhe kërcënuar.

“Ka filluar të më kërcënojë se nëse e lajmëroj policinë për vjedhjen e kredit kartelës, atëherë ajo do t’u tregojë të gjithëve se unë jam babai i vërtetë i Sean Preston dhe jo vëllai im Kevin. Pranoj se kam fjetur me Britney Spearsin dhe se jam babai i vërtetë, mirëpo opinioni nuk është dashur ta dijë këtë”, ka thënë ai.

Nga ana tjetër, këngëtarja nuk ka dhënë asnjë koment rreth këtyre njoftimeve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)