0Shares

Faqja satirike Carpi Club Albania është duke vazhdur të ketë si objekt të talljes Robert Berishën.

Që nga komentimi i tij në televizionin Klan Kosova, në të cilin ishte i ftuar si analist për ta komentuar meçin e Robin Haxhi Krasniqit ndaj armenit Arthur Abraham, të cilin e humbi boksieri shqiptar.

Por, më shumë kishte bërë bujë komentimi i Robertit se sa humbja e Haxhis.

Të shtunën mbrëma u zhvillua meçi ndërmjet Anthony Joshua dhe Wladimir Klitschkos, të cili e fitoi boksieri anglez me nokaut në raundin e 11-të.

Në një postim të radhës në faqen e tyre është edhe ky postim për Robert Berishën, ku shihet kinse ka komentuar edhe meçin ndërmjet Joshuas dhe Klitschkos.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)