0Shares

I pakrahasueshemi, Prince Valentino Corleone, është treguar edhe njëherë i papërmbajtshëm duke u treguar i drejtpërdrejt me superyllin shqiptar, Tunën, të cilën nuk ka hezituar ta quajë prostitutë.

Reagimi i Vali Corleones vjen deklaratës së fundit të Tunës në emisionin Zonë e Lirë, ku ajo ka thënë se princi nga Gjilani nuk është njeri normal.

Në një seri postimesh në Facebook, Vali e ka fyer dhe ofenduar rëndë Tunën, teksa ka përshkruar fjalët e saj si strategji nga ana e saj për t’iu kthyer marrëdhënieve me të.

Ja çfarë thotë Vali për Tunën (deklaratës i janë hequr fjalët banale):

“Ti je prost…. apo t’i shkin e fëlliqur që po quhesh (tuna), ke fol në (Zone e Lirë) për mua hh, ke thënë që unë jam me (të meta, d.m.th budall hh) ok grazie!! unë e di që ty të ka mbet (pik) me dal me mua, dhe unë e di pse ti e ke thënë këtë, sepse ti ke dëshirë kështu që unë me reagu dhe ke dëshirë më u pajtu me mua, dhe mu …. me mua shuummë…. këto unë i kuptoj por eeyy, unë të them ty të kisha …vetëm shumë gondoma duhet mi ndërru”.

“…unë me u bë nervoz (6 muaj) në spital rrin prej qytekit, që s’ka njeri as forca policore që munden me të mbrojt me be unë me vendos diçka të rëndë për ty bindu pros. Un jam ky që ti me ato fjalë nuk e prek (kingin), por e ke prek gjithë (shqiptarin), mos harro kurrë un jam ky që (10 miljonë shqipëtarë në glob, dhe 10 miljonë jo shqipëtarë më quajnë king), e për me të quajtur (populli king) duhesh me qenë hh mo mori pros, ti ç’ka ke fol moo se kam shumë fansa kamikazë që pa dit unë asgjë munden me të shky ndyshë besoommë eeyy ok “..krahasoje nivelin tim dhe tëndin, (prost dhe një këngetare që këndon në gjuhen e armikut), dhe krahasoje titullin (king) ncncnc. – Uuhh harrova thashë të tregoj që me kanë thirr (qeveria e Maqedonisë) në takim po, e ndoshta të vizitoj do te vij në banesë të te ti!! (tekstit i janë hequr të gjitha fjalët banale)”.

Nuk është hera e parë që Valentino Corleone ka ‘prekur’ Tunën. Kohë më parë pikërisht në Zonë e Lirë, Vali kishte thënë se kur të dëshirojë ai mund të ngjitet në skenë dhe të bëjë seks me Tunën.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)