0Shares

Presidenti i Valencias, Manuel Llorente, është duke punuar për rikthyer në ekip disa prej ish-yjeve.

Mbrojtësi i Real Madridit, Raul Albiol, dhe sulmuesi i Barcelonës, David Villa, që të dy janë në listën e blerjeve të Valencias.

Albiol dhe Villa nuk po fitojnë minuta te klubet e tyre dhe Los Che shpreson t’i joshë ata të rikthehen në “shtëpi”.

Pengesë mund të jenë pagat të cilat dy lojtarët i marrin te skuadrat aktuale. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)