LAJMI I FUNDIT:

U shfaq i brengosur, Kiara i reagon Luizit: Zgjohem dhe fle përballë teje, vazhdo përpara luani im

U shfaq i brengosur, Kiara i reagon Luizit: Zgjohem dhe fle përballë teje, vazhdo përpara luani im
Foto: Screenshot/Instagram

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, është shqetësuar së fundmi për Kiara Titon.

Reklama

Ai tha se nuk e di se si e sheh nga jashtë partnerja e tij, çfarë bën apo se çfarë lajmesh është duke lexuar gjatë kësaj periudhe.

Një reagim në lidhje me këtë nuk mungoi as nga Kiara, e cila ka shpërndarë në InstaStory videon ku artisti shkodran shfaqet duke biseduar me Visin.

Ajo thotë se është me të 24/24 duke treguar mbështetjen e vazhdueshme dhe dashurinë që ka për të.

“Zgjohem dhe fle përballë teje. 24.24 vetëm me ty”, nis fillimisht shkrimi i moderatores për Luizin.

Luizi i shqetësuar për Kiarën: Nuk e di si më sheh nga jashtë
Lexo po ashtu Luizi i shqetësuar për Kiarën: Nuk e di si më sheh nga jashtë

“Vazhdo përpara luani im”, shtoi më tej ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një intervistë dhënë për “Fan Club” menjëherë pas daljes, Tito tha se i duket se i ka ikur një pjesë e shpirtit.

Përkundër se nuk shkoi në finale, moderatorja u shpreh se mes tjerash ka fituar dashurinë e jetës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori