0Shares

Një fotografi e publikuar nga një mik Altuna Sejdiut, e shfaq atë në shoqëri me ish-të dashurin e Dafina Zeqirit, Krenar Çoçaj.

Yll Press ka publikuar fotografinë, ku ata janë duke u argëtuar në një klub nate, ndërsa Krenari ndodhet në mes të Tunës dhe mikut të saj.

Dy këngëtaret e suksesshme i kanë prishur raportet pas një zënke që thuhet të ketë ndodhur pak kohë pasi lansuan bashkëpunimin e suksesshëm “Vibe”.

Ndërkaq, raportet mes tyre janë ftohur edhe më shumë që nga koha kur Dafina filloi lidhjen me ish-të dashurin e Tunës, Ledri Vula.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)