0Shares

Ikona e Romës, Francesco Totti, ka deklaruar pas ndeshjes ndaj Juventusit se ishte karakteri që u mundësoi Giallorosëve fitoren ndaj kampionit në fuqi.

“Ishte normale që në fillim të kemi probleme, por ne po vijmë nga një periudhë e vështirë dhe Juventusi është prej klubeve më të mira në Evropë”.

“Unë kam shpresuar në fitore, pasi nuk e meritojmë pozitën aktuale. Ekipi gjithmonë e jep më të mirën për të gjithë neve dhe për tifozët. Vetëm me karakterin tonë të jashtëzakonshëm kemi mundur të mposhtim Juventusin”, është shprehur Totti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)