0Shares

Kapiteni legjendar i Romës, Francesco Totti, e ka lavdëruar paraqitjen e bashkëlojtarëve të tij në fitoren 4-2 kundër Milanit, duke thënë se nëse ata vazhdojnë të luajnë kështu, nuk do të kenë limite.

Gladiatorët e Romës krijuan një epërsi të lartë prej 4-0 kundër Rossonerëve, me golat e Burdissos, Osvaldos dhe Lamelas, para se mysafirët t’i shënon dy gola sa për t’i ngushëlluar tifozët e tyre.

”Ishte një fitore e madhe sonte kundër Milanit. Nëse ne vazhdojmë të luajmë kështu atëherë nuk do të kemi limite. Ne kemi çfarë të presim nga viti i ardhshëm 2013”, është shprehur Totti pas ndeshjes për Gazzetta dello Sport. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)