0Shares

Gjykata në rastin “Tolaj dhe të tjerët” ka marrë vendim që t’ia heq masën e arrestit shtëpiak ish sekretarit të Ministrisë së Shëndetësisë, Ilir Tolaj.

Tolaj do të jetë i obliguar që deri në vendimin përfundimtar të paraqitet çdo të hënë në polici në ora 9.00, transmeton ORAinfo.

Sipas avokatit të tij, aktgjykimi për Ilir Tolajn pritet të merret në fillim të muajit qershor. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)