Mbrëmja e së shtunës ka qenë shumë e zhurshme në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Kjo pasi konkurrentes Deamishel iu dha prestigji i të çuarit tre banorë në televotim për një eliminim të dytë,. si shpërblim që fitoi lojën e inteligjencës gjatë javës.

Ajo zgjodhi që të nominuarit të ishin: Luiz Ejlli, Kiara Tito dhe Efi.

Pasi banorëve u është kumtur ky lajm, Luizi është revoltuar me të madhe dhe ka shpërthyer me ofendime dhe kërcënime ndaj Deas.

“Do të të zhgarravis”, “Do të të shkel me këmbë”, “Do të shohësh se çfarë videosh do të të dalin në YouTube pasi të dalësh nga këtu” – janë disa nga kërcënimet që shkodrani ia bëri Deas.

Reklama

Me të dëgjuar këto, prezantuesja e programit Arbana Osmani e ka ftuar në dhomën e rrëfimit Luizit duke ia tërhequr vërejejten që të ketë kujdesë dhe “të mos i jap shqelm” kësaj aventure me veprimet e tij të pakontrolluara.

Reklama

Në fund ai i kërkoi ndjesë publikut për reagimet e tij, duke thënë se gjithçka ndodhi në afekt. /Telegrafi/