LAJMI I FUNDIT:

“Të kam zemër, të dua” – Kiara i dërgon dronin e parë Luizit për t’i treguar mbështetjen e saj jashtë BBVA

“Të kam zemër, të dua” – Kiara i dërgon dronin e parë Luizit për t’i treguar mbështetjen e saj jashtë BBVA

Dyshja që krijuan një histori të bukur dashurie brenda Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po vazhdojnë të komentohen edhe pas daljes së moderatores nga shtëpia e famshme.

Reklama

Eliminimi Kiarës ka bërë që moderatorja të shpreh edhe më hapur ndjenjat për këngëtarin shkodran që është ende pjesë e BBVA.

Moderatorja i është kthyer normalitetit pas qëndrimit mbi 90 ditë brenda shtëpinë së BBVA dhe tashmë është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale duke treguar mbështetjen e pakushtëzuar për partnerin e saj.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Krahas postimeve ku ajo po shpreh dashurinë që ka ndaj tij, Kiara sot (e mërkurë) ka bërë një tjetër gjest romantik duke i dërguar atij një dron.

“Të kam zemër, të dua”, shkruhej në dronin e dërguar nga moderatorja, e që Luizi arriti ta shoh teksa po qëndronte në oborr.

Foto: Luiz Kryefjala/Instagram

Theksojmë që Luizi kishte insistuar që në rast se Kiara largohet para tij ajo t’i tregoj në ndonjë mënyrë që po e mbështet nga jashtë.

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar
Lexo po ashtu Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Ai edhe pak ditë më parë ishte i shqetësuar sesi po e sheh Kiara pasi ka dal jashtë dhe nëse po arrin t’i përballoj situatat.

Foto: Luiz Kryefjala/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që mbrëmë (e martë) spektakli i zakonshëm nuk u mbajt për shkak të vrasjes së rojës së sigurisë në Top Channel pak ditë më parë.

Arbana i njoftoi banorët për lajmin tragjik për ta mbyllur më pas mbrëmjen duke thënë se rrjedha normale e tij do të rikthehet të shtunën. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori