LAJMI I FUNDIT:

‘Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një’ – premtimi i Luizit ndaj Kiarës: Këta i shoh si pengesë për të qenë me ty

‘Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një’ – premtimi i Luizit ndaj Kiarës: Këta i shoh si pengesë për të qenë me ty
(Foto: Screenshot/BBVA)

Kiara Tito është në një nominim të fortë këtë javë, në një përballje të drejtpërdrejtë me Olta Gixharin në kuadër të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Dy konkurrentet janë pjesë e spektaklit të popullarizuar që nga dita e parë, ndërsa të shtunën pritet që njëra prej tyre të dalë nga shtëpia.

Në bazë të votave të publikut, do të jetë moderatorja apo aktorja që do të eliminohet.

Luizi paralajmëron Kiarën: Kur të dalësh jashtë do të dëgjosh shumë gjëra për mua
Lexo po ashtu Luizi paralajmëron Kiarën: Kur të dalësh jashtë do të dëgjosh shumë gjëra për mua

Në ndërkohë, i dashuri i Kiarës, Luiz Ejlli, i cili fillimisht deklaroi se do të largohej edhe ai nëse del e dashura e tij, tash ka vendosur të qëndrojë dhe për më shumë, është zotuar që t’i nxjerrë të gjithë.

Derisa qëndronin të përqafuar së bashku, këngëtari i ka thënë prezantueses se do t’i nxjerrë të gjithë banorët nga shtëpia një e nga një, duke qenë se i sheh si pengesë që duhet ta kalojë për të qenë me të.

Tha se do të largohet nga BBVA në rast se eliminohet Kiara, Luizi ndryshon qëndrim: Duhet ta pranoj realitetin, publiku më do vetëm
Lexo po ashtu Tha se do të largohet nga BBVA në rast se eliminohet Kiara, Luizi ndryshon qëndrim: Duhet ta pranoj realitetin, publiku më do vetëm

“Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një… një nga një…”.

“E di si i shoh unë këta, i shoh si pengesë për të qenë me ty. Kështu që duhet t’i kaloj se nuk bën. I kaloj këta dhe jam Luizi yt mbasandaj përgjithmonë”, ka thënë mes tjerash Ejlli. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori