EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend e cila njihet për origjinalitetin e saj dhe për sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare.

Disa nga këto brende janë: TOM FORD, DIOR, MAC, LA MER, YVES SAINT LAURENT, XERJOFF, VALENTINO, GIORGIO ARMANI, ROJA, AMOUAGE, ESTEE LAUDER, GUCCI, BURBERRY, PRADA, DOLCE & GABANNA, MONTALE, MANCERA, BOND NO.9, VERSACE, LANCOME, SHISEIDO, BIOTHERM, PACO RABANNE, SOSPIRO, TIZIANA TERENZI dhe shumë të tjera.

EBC ( Elegance & Beauty ) Cosmetics është kompania e vetme në Kosovë e autorizuar edhe për shitjen online të brendeve luksoze. Platforma për blerje online EBC SHOP është: www.ebc.shop.

EBC ka 9 pika të shitjes në Kosovë:

Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej

Rr. Nëna Terezë, Prishtinë

Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand

ETC Fushë Kosovë

Royall Mall, Rruga B

Galeria Mall, Prizren

Albi Mall, Veterrnik kati 0

Albi Mall, Veterrnik kati 1

The Village Shopping & Fun, Ferizaj

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: EBC Cosmetics

Nr.tel: 049 747 100

E-mail:info@ebc-company.net