LAJMI I FUNDIT:

“Të dua” – momente romantike mes Kiarës dhe Luizit në suitë

“Të dua” – momente romantike mes Kiarës dhe Luizit në suitë
Foto: Screenshot/YouTube

Çifti Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë kaluar natën e dytë në suitë, larg banorëve të tjerë në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Në një dhomë të veçantë veçmas, dyshja shijuan momente romantike e intime së bashku.

Gjatë kësaj kohe të tyre nuk munguan bisedat, batutat, lojërat, të qeshurat, puthjet e përqafimet.

Foto: Screenshot/YouTube

Të njëjtit do të qëndrojnë edhe sonte në suitë, pasi iu lejua nga ‘Vëllai i Madh’ deri në spektaklin e së martës.

Bëri bujë të madhe fondacioni që u hap për Luizin, familja del me sqarim: Fansat e kanë shprehur këtë dëshirë
Lexo po ashtu Bëri bujë të madhe fondacioni që u hap për Luizin, familja del me sqarim: Fansat e kanë shprehur këtë dëshirë

Ishte moderatorja e njohur që e kërkoi këtë si dëshirë duke qenë se ishte njëra nga fitueset e lojës së imitimeve.

Foto: Screenshot/YouTube

Kiara dhe Luizi po vazhdojnë të tregojnë çdo ditë e më shumë përkushtimin, dashurinë e ndjenjat për njëri-tjetrin.

Ata kanë diskutuar për shumë gjëra, për raportin e tyre jashtë, pushimet e mes tjerash edhe për një dasmë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori