LAJMI I FUNDIT:

Zvonimir Boban

28 Artikuj

Boban u prit në mënyrë madhështore, lavdëroi punën e bërë nga FFK

Boban u prit në mënyrë madhështore, lavdëroi punën e bërë nga FFK

Sport vendor
Boban i impresionuar me progresin e futbollit kosovar

Boban i impresionuar me progresin e futbollit kosovar

Kosovë
Boban vazhdon vizitat – takohet me kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama

Boban vazhdon vizitat – takohet me kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama

Sport vendor
Zvonimir Boban fillon vizitën e tij në Kosovë, takohet me ministrin Hajrulla Çeku

Zvonimir Boban fillon vizitën e tij në Kosovë, takohet me ministrin Hajrulla Çeku

Sport vendor
Zvonimir Boban vjen për vizitë në Kosovë

Zvonimir Boban vjen për vizitë në Kosovë

Kosovë
Ademi thotë se Boban dhe Figo do ta vizitojnë Kosovën në muajin tetor

Ademi thotë se Boban dhe Figo do ta vizitojnë Kosovën në muajin tetor

Kosovë
Dinamo Zagreb nxjerr në shitje fanellën legjendare të vitit 1990 – në atë kohë luante Kujtim Shala, ndërsa sot u prezantua nga Arijan Ademi

Dinamo Zagreb nxjerr në shitje fanellën legjendare të vitit 1990 – në atë kohë luante Kujtim Shala, ndërsa sot u prezantua nga Arijan Ademi

Ligat tjera
Boban fiton procesin gjyqësor ndaj Milanit

Boban fiton procesin gjyqësor ndaj Milanit

Serie A
Renditen top 50 sportistët më të mirë të të gjitha kohërave

Renditen top 50 sportistët më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Zyrtare: Milani shkarkon Zvonimir Bobanin

Zyrtare: Milani shkarkon Zvonimir Bobanin

Serie A
Milani do të njoftojë së shpejti largimin e Bobanit

Milani do të njoftojë së shpejti largimin e Bobanit

Serie A
Boban fillon bisedimet me Frankfurtin, Rebic pritet të nënshkruajë kontratë të gjatë me Milanin

Boban fillon bisedimet me Frankfurtin, Rebic pritet të nënshkruajë kontratë të gjatë me Milanin

Serie A
Boban: Ibrahimovic është një kampion si Gullit, Baresi dhe Maldini – do të luajë në derbi ndaj Interit

Boban: Ibrahimovic është një kampion si Gullit, Baresi dhe Maldini – do të luajë në derbi ndaj Interit

Serie A
Jo vetëm Giampaolo – Maldini dhe Boban po ashtu rrezikojnë largimin nga Milani

Jo vetëm Giampaolo – Maldini dhe Boban po ashtu rrezikojnë largimin nga Milani

Serie A
Ante Rebic, kroati i tetë te Milani: Statistikat e kroatëve të tjerë që u paraqitën me fanellën kuqezi

Ante Rebic, kroati i tetë te Milani: Statistikat e kroatëve të tjerë që u paraqitën me fanellën kuqezi

Serie A
Boban: Milani nuk do ta shesë Donnarumman te PSG

Boban: Milani nuk do ta shesë Donnarumman te PSG

Serie A
Boban për hir të respektit ndaj tifozëve të Milanit: Duhet ta sqarojmë, Modricin nuk do ta transferojmë

Boban për hir të respektit ndaj tifozëve të Milanit: Duhet ta sqarojmë, Modricin nuk do ta transferojmë

Serie A
Bierhoff: Kur flet Maldini e Bobani, na mbetet vetëm t’i dëgjojmë këshillat e tyre

Bierhoff: Kur flet Maldini e Bobani, na mbetet vetëm t’i dëgjojmë këshillat e tyre

Serie A
Boban shpreson ta transferojë Modricin te Milani

Boban shpreson ta transferojë Modricin te Milani

Serie A
Gullit: Milani ka shpenzuar keq viteve të fundit, tani kam besim me Maldinin dhe Bobanin

Gullit: Milani ka shpenzuar keq viteve të fundit, tani kam besim me Maldinin dhe Bobanin

Serie A
Zyrtare: Boban kthehet te Milani, kësaj radhe si drejtues

Zyrtare: Boban kthehet te Milani, kësaj radhe si drejtues

Serie A
Massara dhe Boban po angazhohen te Milani

Massara dhe Boban po angazhohen te Milani

Serie A
Boban pranon një rol drejtues te Milani

Boban pranon një rol drejtues te Milani

Serie A
Shtatë rregullat e reja të futbollit: Prej lojtarëve e trajnerëve deri tek gjyqtarët

Shtatë rregullat e reja të futbollit: Prej lojtarëve e trajnerëve deri tek gjyqtarët

Ndërkombëtare