LAJMI I FUNDIT:

Zveçan

215 Artikuj

Njësia Speciale vendoset në veri të vendit, autoblinda të shumta janë parë afër Zveçanit

Njësia Speciale vendoset në veri të vendit, autoblinda të shumta janë parë afër Zveçanit

Kosovë
Motra mashtron motrën në Zveçan, e fton të nënshkruaj një dokument për përfitime të veta

Motra mashtron motrën në Zveçan, e fton të nënshkruaj një dokument për përfitime të veta

Kronika e Zezë
Rrezikim i personave nën mbrojtje ndërkombëtare në Zveçan, rasti në hetime

Rrezikim i personave nën mbrojtje ndërkombëtare në Zveçan, rasti në hetime

Kronika e Zezë
Dalje e madhe e qytetarëve në votime në komunat me shumicë serbe, prinë Zveçani dhe Mitrovica e veriut

Dalje e madhe e qytetarëve në votime në komunat me shumicë serbe, prinë Zveçani dhe Mitrovica e veriut

Kosovë
Dëmtohen katër vetura në veri, policia njofton se në njërën prej tyre ishin dy shtetas të huaj

Dëmtohen katër vetura në veri, policia njofton se në njërën prej tyre ishin dy shtetas të huaj

Kronika e Zezë
Vazhdon aksioni i policisë në Zveçan, situata mbetet e tensionuar

Vazhdon aksioni i policisë në Zveçan, situata mbetet e tensionuar

Kosovë
Tentoi të kryente grabitje në postë, arrestohet i dyshuari nga Zveçani

Tentoi të kryente grabitje në postë, arrestohet i dyshuari nga Zveçani

Kronika e Zezë
Sulmet në Zveçan e Zubin Potok, policia jep detaje

Sulmet në Zveçan e Zubin Potok, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Tensionet në veri, nga sulmet në Zubin Potok e Zveçan e deri te mbledhja e Këshillit të Sigurisë – gjithçka që ndodhi të shtunën

Tensionet në veri, nga sulmet në Zubin Potok e Zveçan e deri te mbledhja e Këshillit të Sigurisë – gjithçka që ndodhi të shtunën

Jehona Hulaj
Dy mjete shpërthyese në Qendrën e regjistrimit në Zveçan, Policia jep detajet 

Dy mjete shpërthyese në Qendrën e regjistrimit në Zveçan, Policia jep detajet 

Kosovë
Pacolli: BE-ja t’i reagojë sa më parë Beogradit pas sulmeve në Zubin Potok e Zveçan

Pacolli: BE-ja t’i reagojë sa më parë Beogradit pas sulmeve në Zubin Potok e Zveçan

Kosovë
Sulmet në Zveçan e Zubin Potok, Kurti: Hetimet tregojnë se ishin të qëllimshme, qartazi ato po i nxitë e mbështetë Serbia

Sulmet në Zveçan e Zubin Potok, Kurti: Hetimet tregojnë se ishin të qëllimshme, qartazi ato po i nxitë e mbështetë Serbia

Kosovë
Digjet Qendra e Regjistrimit të Automjeteve në Zubin Potok, dyshohet për mjet shpërthyes në Zveçan

Digjet Qendra e Regjistrimit të Automjeteve në Zubin Potok, dyshohet për mjet shpërthyes në Zveçan

Kronika e Zezë
Dogana kap një kamion me pije alkoolike dhe sheqer në Zveçan

Dogana kap një kamion me pije alkoolike dhe sheqer në Zveçan

Kosovë
Nuk respektoj masat antiCOVID, arrestohet një person në Zveçan

Nuk respektoj masat antiCOVID, arrestohet një person në Zveçan

Kronika e Zezë
Gjendet një person pa shenja jete në Zveçan

Gjendet një person pa shenja jete në Zveçan

Kronika e Zezë
Burri sulmohet fizikisht nga gruaja dhe djali në Zveçan

Burri sulmohet fizikisht nga gruaja dhe djali në Zveçan

Kronika e Zezë
Një person rrah katër të mitur në Zveçan

Një person rrah katër të mitur në Zveçan

Kronika e Zezë
Aksident trafiku mes dy veturave në Zveçan, humb jetën një person

Aksident trafiku mes dy veturave në Zveçan, humb jetën një person

Kronika e Zezë
I dehur rrah motrën e tij në Zveçan

I dehur rrah motrën e tij në Zveçan

Kronika e Zezë
Bizneset e veriut të Kosovës pa kuponë fiskal

Bizneset e veriut të Kosovës pa kuponë fiskal

Biznes
Vendosja e flamurit të Rusisë në Zveçan, Musliu: Një pjesë e serbëve në Kosovë janë të lidhur me strukturat e Kremlinit

Vendosja e flamurit të Rusisë në Zveçan, Musliu: Një pjesë e serbëve në Kosovë janë të lidhur me strukturat e Kremlinit

Kosovë
Dhjetë komunat të cilat arritën ta mposhtin betejën me COVID-19

Dhjetë komunat të cilat arritën ta mposhtin betejën me COVID-19

Jehona Hulaj
Vetëvritet një person në Zveçan

Vetëvritet një person në Zveçan

Kronika e Zezë