LAJMI I FUNDIT:

Zubin Potoku

25 Artikuj

Kryetari i Zveçanit dhe ai i Zubin Potokut të gatshëm të punojnë nga objekti i komunës kur situata të stabilizohet

Kryetari i Zveçanit dhe ai i Zubin Potokut të gatshëm të punojnë nga objekti i komunës kur situata të stabilizohet

Elfije Boletini
Serbët djegin veturën e Tëvë1 në Zubin Potok

Serbët djegin veturën e Tëvë1 në Zubin Potok

Kosovë
Kryetari i Zubin Potokut shijon kafen në Mitrovicë

Kryetari i Zubin Potokut shijon kafen në Mitrovicë

Kosovë
Fotografi nga Zubin Potoku, momenti kur kryetari Zeqiri hyn në komunë

Fotografi nga Zubin Potoku, momenti kur kryetari Zeqiri hyn në komunë

Elfije Boletini
Betohet kryetari i ri i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri

Betohet kryetari i ri i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri

Kosovë
Të enjten betohen kryetarët e dy komunave Zveçan dhe Zubin Potok

Të enjten betohen kryetarët e dy komunave Zveçan dhe Zubin Potok

Kosovë
Shpronësimi në veri, rrugë e rrëshqitshme për Qeverinë e Kosovës

Shpronësimi në veri, rrugë e rrëshqitshme për Qeverinë e Kosovës

Kosovë
Kryetarët e komunave nga veriu i Kosovës, flasin pas certifikimit të rezultateve

Kryetarët e komunave nga veriu i Kosovës, flasin pas certifikimit të rezultateve

Elfije Boletini
Zgjedhjet në veri, kandidatja për kryetare në Zveçan: Një nga gjërat më të mençura që ka bërë Lista serbe është bojkoti i institucioneve

Zgjedhjet në veri, kandidatja për kryetare në Zveçan: Një nga gjërat më të mençura që ka bërë Lista serbe është bojkoti i institucioneve

Elfije Boletini
Kurti takon kandidatët e LVV-së që garojnë për kryetar të komunave në zgjedhjet e 23 prillit

Kurti takon kandidatët e LVV-së që garojnë për kryetar të komunave në zgjedhjet e 23 prillit

Politikë
Zgjedhjet në veri, Jabllanoviq: Lista Serbe do të bëjë gjithçka për të frikësuar serbët – të rinis bashkëpunimi me institucionet qendrore në Prishtinë

Zgjedhjet në veri, Jabllanoviq: Lista Serbe do të bëjë gjithçka për të frikësuar serbët – të rinis bashkëpunimi me institucionet qendrore në Prishtinë

Elfije Boletini
Nis largimi i barrikadave në Zupç të Zubin Potokut

Nis largimi i barrikadave në Zupç të Zubin Potokut

Kosovë
Për të tetën ditë me radhë barrikadat në veri – deklarata e Sveçlës, Sindikatës së Policisë dhe kërkesa e Bugajskit për angazhimin e NATO-s

Për të tetën ditë me radhë barrikadat në veri – deklarata e Sveçlës, Sindikatës së Policisë dhe kërkesa e Bugajskit për angazhimin e NATO-s

Elfije Boletini
Momenti i shpërthimit në veri të Mitrovicës

Momenti i shpërthimit në veri të Mitrovicës

Kosovë
Kurti ishte në bazën e re të policisë në veri, Musliu e krahason me Kim Jong-un

Kurti ishte në bazën e re të policisë në veri, Musliu e krahason me Kim Jong-un

Kosovë
Sulmohet seksualisht dhe kërcënohet me armë një femër në Zubin Potok

Sulmohet seksualisht dhe kërcënohet me armë një femër në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Përfshihet nga zjarri kulmi i stacionit policor në Zubin Potok

Përfshihet nga zjarri kulmi i stacionit policor në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Gjendet e vdekur në afërsi të lumit Ibër, gruaja e cila ishte raportuar e zhdukur

Gjendet e vdekur në afërsi të lumit Ibër, gruaja e cila ishte raportuar e zhdukur

Kronika e Zezë
Nënshkruhet memorandum për Qendrën e Sportit në Zubin Potok

Nënshkruhet memorandum për Qendrën e Sportit në Zubin Potok

Kosovë
Realizohet film dokumentar për guidat turistike të Pejës dhe Zubin Potokut, turizmi në funksion të zhvillimit të qëndrueshëm

Realizohet film dokumentar për guidat turistike të Pejës dhe Zubin Potokut, turizmi në funksion të zhvillimit të qëndrueshëm

Ekonomi
Gjuriq në Zubin Potok me fjalë të mëdha, premton qindra projekte për serbët e Kosovës

Gjuriq në Zubin Potok me fjalë të mëdha, premton qindra projekte për serbët e Kosovës

Kosovë
Sulmohet zyrtari policor në Zubin Potok

Sulmohet zyrtari policor në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Kryeshefi i Ibër-Lepencit, Berat Lushtaku viziton liqenin e Ujmanit

Kryeshefi i Ibër-Lepencit, Berat Lushtaku viziton liqenin e Ujmanit

Të Tjera
Kryetarët e katër komunave veriore kanë katër kërkesa

Kryetarët e katër komunave veriore kanë katër kërkesa

Kosovë