LAJMI I FUNDIT:

Zubin Potok

185 Artikuj

Bastiset një shtëpi në Zubin Potok, sekuestrohen pajisje për prodhim të kriptovalutave

Bastiset një shtëpi në Zubin Potok, sekuestrohen pajisje për prodhim të kriptovalutave

Kronika e Zezë
Pesë komunat në veri të Kosovës bëhen me zyra kadastrale

Pesë komunat në veri të Kosovës bëhen me zyra kadastrale

Kosovë
Konfiskohen mbi dymijë kilogramë duhan në Zubin Potok

Konfiskohen mbi dymijë kilogramë duhan në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Dy policë pengohen gjatë kryerjes së detyrave zytare në Zubin Potok

Dy policë pengohen gjatë kryerjes së detyrave zytare në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Policia e Kosovës arrestoi një person të dyshuar dhe konfiskoi disa armë në Zubin Potok

Policia e Kosovës arrestoi një person të dyshuar dhe konfiskoi disa armë në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Zeqiri: Jam detyruar ta plotësoj kabinetin me familjarë

Zeqiri: Jam detyruar ta plotësoj kabinetin me familjarë

Politikë
Policia kryen bastisje në tri lokacione në Zubin Potok

Policia kryen bastisje në tri lokacione në Zubin Potok

Siguri
Pas më shumë se 20 vitesh, nis ndërtimi i stacionit policor në Zubin Potok

Pas më shumë se 20 vitesh, nis ndërtimi i stacionit policor në Zubin Potok

Kosovë
Policia tregon arsyen e nisjes së ndërtimit të stacionit të ri në Zubin Potok

Policia tregon arsyen e nisjes së ndërtimit të stacionit të ri në Zubin Potok

Kosovë
Nis ndërtimi i një stacioni policor në Zubin Potok

Nis ndërtimi i një stacioni policor në Zubin Potok

Kosovë
Lista Serbe kërkon zgjedhje përmes dorëheqjeve, por s’ka këso vullnet nga kryetarët e komunave

Lista Serbe kërkon zgjedhje përmes dorëheqjeve, por s’ka këso vullnet nga kryetarët e komunave

Politikë
Digjet një shtëpi në Zubin Potok

Digjet një shtëpi në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Policia ndalon një person në Zubin Potok, kishte veshur bluzë me mbishkrim përçarës dhe të urrejtjes

Policia ndalon një person në Zubin Potok, kishte veshur bluzë me mbishkrim përçarës dhe të urrejtjes

Kronika e Zezë
Përfundojnë bastisjet në Zubin Potok dhe Zveçan

Përfundojnë bastisjet në Zubin Potok dhe Zveçan

Elfije Boletini
Kisha katolike shqiptare në Mitrovicë, po tentohet të tjetërsohet nga serbët ortodoksë – alarmojnë historianët

Kisha katolike shqiptare në Mitrovicë, po tentohet të tjetërsohet nga serbët ortodoksë – alarmojnë historianët

Kosovë
Zeqiri: Nuk shoh interes të serbëve që do t’u përgjigjen institucioneve të Kosovës për zgjedhje

Zeqiri: Nuk shoh interes të serbëve që do t’u përgjigjen institucioneve të Kosovës për zgjedhje

Kosovë
Emërimi i vajzës në postin e drejtoreshës, Zeqiri: E kam bërë në mungesë të kuadrit

Emërimi i vajzës në postin e drejtoreshës, Zeqiri: E kam bërë në mungesë të kuadrit

Kosovë
Kryetari i Zubin Potokut: Nuk shoh kushte për zgjedhje të afërta, dorëheqjet janë më të dinjitetshme

Kryetari i Zubin Potokut: Nuk shoh kushte për zgjedhje të afërta, dorëheqjet janë më të dinjitetshme

Politikë
Grafiti luftënxitës “Kur ushtria të kthehet në Kosovë” edhe në Zubin Potok

Grafiti luftënxitës “Kur ushtria të kthehet në Kosovë” edhe në Zubin Potok

Kosovë
Gjendet pa shenja jete një person në Zubin Potok

Gjendet pa shenja jete një person në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Ishte raportuar e zhdukur ditë më parë, gruaja nga Zubin Potoku gjendet e vdekur në kufirin me Serbinë

Ishte raportuar e zhdukur ditë më parë, gruaja nga Zubin Potoku gjendet e vdekur në kufirin me Serbinë

Kronika e Zezë
Kryetari i Zubin Potokut: Jap dorëheqje nëse ka dakordim Qeveri-PDK

Kryetari i Zubin Potokut: Jap dorëheqje nëse ka dakordim Qeveri-PDK

Politikë
Po bënte foto në Liqenin e Ujmanit, gazetari thotë se u sulmua nga një serb në Zubin Potok

Po bënte foto në Liqenin e Ujmanit, gazetari thotë se u sulmua nga një serb në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Kryetari i Zubin Potokut thirrje banorëve serb që të punësohen në administratën e komunës

Kryetari i Zubin Potokut thirrje banorëve serb që të punësohen në administratën e komunës

Komunat