LAJMI I FUNDIT:

Zjarrëvënie

26 Artikuj

Foto ilustruese

Digjet një shtëpi në Malishevë, vdes i moshuari – nuk arriti të dalë nga shtëpia

Kronika e Zezë
Arrestohen dy të dyshuar për zjarrvënie në një objekt në Viti

Arrestohen dy të dyshuar për zjarrvënie në një objekt në Viti

Kosovë
Zjarret në Shqipëri, Rama: 15 vite burg për zjarrvënësit, prokurorët e gjykatësit qasje skandaloze

Zjarret në Shqipëri, Rama: 15 vite burg për zjarrvënësit, prokurorët e gjykatësit qasje skandaloze

Shqipëri
Sot i jepet lamtumira e fundit 14 vjeçares nga Peja, nuk arriti t’i mbijetonte plagëve si pasojë e zjarrit një pjesë të shtëpisë

Sot i jepet lamtumira e fundit 14 vjeçares nga Peja, nuk arriti t’i mbijetonte plagëve si pasojë e zjarrit një pjesë të shtëpisë

Kosovë
Zjarri në objektin e ish-Rilindjes, dyshohet për zjarrëvënie në arkivën e një ministrie

Zjarri në objektin e ish-Rilindjes, dyshohet për zjarrëvënie në arkivën e një ministrie

Kronika e Zezë
I digjet vetura me targa të Serbisë një personi në Mitrovicë

I digjet vetura me targa të Serbisë një personi në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Përfshihen nga zjarri katër vetura në Prishtina

Përfshihen nga zjarri katër vetura në Prishtina

Kronika e Zezë
Përfshihen nga zjarri dy automjete në Mitrovicë

Përfshihen nga zjarri dy automjete në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Pak gjoba për zjarrvënësit në Kosovë

Pak gjoba për zjarrvënësit në Kosovë

Kosovë
Vijojnë përpjekjet për shuarjen e flakëve në malin e Çikës

Vijojnë përpjekjet për shuarjen e flakëve në malin e Çikës

Shqipëri
Zjarr në Merdare, policia jep detaje

Zjarr në Merdare, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Digjet një 68-vjeçar në një kasolle në Suharekë

Digjet një 68-vjeçar në një kasolle në Suharekë

Kronika e Zezë
Donacioni i vaksinave antiCOVID nga SHBA-të, vrasja e dyfishtë në Pejë, vendimi për pagesën e lehonave dhe fëmijëve – top lajmet e javës

Donacioni i vaksinave antiCOVID nga SHBA-të, vrasja e dyfishtë në Pejë, vendimi për pagesën e lehonave dhe fëmijëve – top lajmet e javës

Besnike Salihu
Përfshihen nga zjarri 10 hektarë tokë nën Kamenicë

Përfshihen nga zjarri 10 hektarë tokë nën Kamenicë

Kronika e Zezë
Situata me zjarret në Kosovë, raporti i Policisë

Situata me zjarret në Kosovë, raporti i Policisë

Kosovë
Zjarret në Kosovë, tri vatra aktive – gjendja më e rënduar në Bjeshkët e Nemuna

Zjarret në Kosovë, tri vatra aktive – gjendja më e rënduar në Bjeshkët e Nemuna

Mirjeta Hajzeraj
Zjarri në malet e Rugovës, digjen rreth 50 hektarë

Zjarri në malet e Rugovës, digjen rreth 50 hektarë

Kosovë
Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Besnike Salihu
Zjarr në fshatin Bubavec të Malishevës

Zjarr në fshatin Bubavec të Malishevës

Kronika e Zezë
Arrestohet 26-vjeçari që digjte makinat e lokalet në Durrës

Arrestohet 26-vjeçari që digjte makinat e lokalet në Durrës

Shqipëri
Dy lokale përfshihen nga zjarri në Pejë

Dy lokale përfshihen nga zjarri në Pejë

Kronika e Zezë
Përfshihen nga zjarri dy hektarë pyll në Sankoc të Drenasit

Përfshihen nga zjarri dy hektarë pyll në Sankoc të Drenasit

Kronika e Zezë
Prizren, i dehur ia vë flakën shtëpisë së tij

Prizren, i dehur ia vë flakën shtëpisë së tij

Kronika e Zezë
Zjarr në një ndërtesë në Nju Jork, 12 të vdekur

Zjarr në një ndërtesë në Nju Jork, 12 të vdekur

Nga Bota