LAJMI I FUNDIT:

Zhelinë

17 Artikuj

Grupçin, 60% e fëmijëve mbetën pa vaksina

Grupçin, 60% e fëmijëve mbetën pa vaksina

Maqedonia e Veriut
Pikat pagesore në Maqedoninë e Veriut vitin e kaluar arkëtuan mbi 53 milionë euro

Pikat pagesore në Maqedoninë e Veriut vitin e kaluar arkëtuan mbi 53 milionë euro

Maqedonia e Veriut
Rruga Zhelinë-Jegunoc pa asnjë sinjalizim

Rruga Zhelinë-Jegunoc pa asnjë sinjalizim

Maqedonia e Veriut
Ishte kamarier në Zhelinë të Tetovës e tash është refer profesionist në Itali

Ishte kamarier në Zhelinë të Tetovës e tash është refer profesionist në Itali

Venhar Ramadani
Pas gjashtë ditëve kërkime, gjendet trupi i 22 vjeçarit nga Kumanova

Pas gjashtë ditëve kërkime, gjendet trupi i 22 vjeçarit nga Kumanova

Maqedonia e Veriut
Familja ka identifikuar trupin e 22-vjeçarit nga Kumanova

Familja ka identifikuar trupin e 22-vjeçarit nga Kumanova

Maqedonia e Veriut
Detaje të reja nga gjetja e trupit të 22-vjeçarit nga Kumanova

Detaje të reja nga gjetja e trupit të 22-vjeçarit nga Kumanova

Kronikë e Zezë
Edhe vullnetarisht do të fillojë kërkimi i djaloshit kumanovar që u aksidentua në Zhelinë

Edhe vullnetarisht do të fillojë kërkimi i djaloshit kumanovar që u aksidentua në Zhelinë

Kronikë e Zezë
Aksident i rëndë në Zhelinë të Tetovës, një makinë bie nga ura

Aksident i rëndë në Zhelinë të Tetovës, një makinë bie nga ura

Kronikë e Zezë
Plagoset me armë zjarri një banor i Saraqinës në Tetovë

Plagoset me armë zjarri një banor i Saraqinës në Tetovë

Maqedonia e Veriut
Zjarr në Zhelinë të Tetovës, digjet një shtëpi e braktisur

Zjarr në Zhelinë të Tetovës, digjet një shtëpi e braktisur

Bashkim Iljazi
Thaçi: Nëse fiton BDI-ja, SHBA-të dhe BE-ja mund t’i vendosin bllokadë ekonomike Maqedonisë

Thaçi: Nëse fiton BDI-ja, SHBA-të dhe BE-ja mund t’i vendosin bllokadë ekonomike Maqedonisë

Bashkim Iljazi
Aksident në rrugën lokale Zhelinë-Strimnicë të Tetovës

Aksident në rrugën lokale Zhelinë-Strimnicë të Tetovës

Emir Hamzai
Digjet ferma në Zhelinë, banorët fajësojnë EVN-në (Video)

Digjet ferma në Zhelinë, banorët fajësojnë EVN-në (Video)

Venhar Ramadani
Nuk keni rrymë?! Ja më shumë informacione (Lista)

Nuk keni rrymë?! Ja më shumë informacione (Lista)

Venhar Ramadani
Në Zhelinë u përurua salla e re e sportit

Në Zhelinë u përurua salla e re e sportit

Venhar Ramadani
Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, nënë e bijë nga Zhelina rëndë të lënduar (Foto)

Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, nënë e bijë nga Zhelina rëndë të lënduar (Foto)

Venhar Ramadani