LAJMI I FUNDIT:

Zhdukja

21 Artikuj

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe “Këmbëmadhi” endet i lirë

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe “Këmbëmadhi” endet i lirë

Interesante
Një grua raportohet e zhdukur në Prizren

Një grua raportohet e zhdukur në Prizren

Kronika e Zezë
MPB me detaje për gjetjen e dy vajzave të zhdukura në Shkup

MPB me detaje për gjetjen e dy vajzave të zhdukura në Shkup

Maqedonia e Veriut
Gjenden dy vajzat e zhdukura në Shkup

Gjenden dy vajzat e zhdukura në Shkup

Maqedonia e Veriut
Brenda laboratorit të IML-së, vendi ku u zhdukën mostrat e Astrit Deharit

Brenda laboratorit të IML-së, vendi ku u zhdukën mostrat e Astrit Deharit

Elfije Boletini
16 muaj nga zhdukja e Bedri Rexhepit, ende nuk dihet asgjë për të

16 muaj nga zhdukja e Bedri Rexhepit, ende nuk dihet asgjë për të

Kosovë
Burri për 41 vite u shtir sikur ishte djali i zhdukur i pasanikut, shiti edhe pronat e tij – historia që shokoi opinionin në Indi

Burri për 41 vite u shtir sikur ishte djali i zhdukur i pasanikut, shiti edhe pronat e tij – historia që shokoi opinionin në Indi

Azia
Ridvan Tahiri: Egzona Feratin e gjetëm të shtrirë, pa ndjenja

Ridvan Tahiri: Egzona Feratin e gjetëm të shtrirë, pa ndjenja

Kosovë
Zhduket një person në Podujevë

Zhduket një person në Podujevë

Kronika e Zezë
Astronomët janë në mëdyshje, ylli masiv zhduket papritmas

Astronomët janë në mëdyshje, ylli masiv zhduket papritmas

Interesante
Vetëm në vitin që lamë pas, 234 persona u shpallën të zhdukur në Kosovë

Vetëm në vitin që lamë pas, 234 persona u shpallën të zhdukur në Kosovë

Kosovë
​Misteri i adoleshentes së zhdukur në Vatikan mbetet i pazgjidhur

​Misteri i adoleshentes së zhdukur në Vatikan mbetet i pazgjidhur

Nga Bota
I tha gruas se po del për shëtitje dhe u zhduk pa gjurmë, 23 vite më vonë partnerja e tij pranoi një telefonatë të çuditshme

I tha gruas se po del për shëtitje dhe u zhduk pa gjurmë, 23 vite më vonë partnerja e tij pranoi një telefonatë të çuditshme

Nga Bota
20 vjet nga zhdukja, kujtohet Ukshin Hoti

20 vjet nga zhdukja, kujtohet Ukshin Hoti

Kosovë
Gjendet në Pejë, vajza e zhdukur nga Kaçaniku

Gjendet në Pejë, vajza e zhdukur nga Kaçaniku

Kronika e Zezë
‘Alarmohet’ bota, 60% e llojeve të kafesë drejt zhdukjes

‘Alarmohet’ bota, 60% e llojeve të kafesë drejt zhdukjes

Të Tjera
Qyteza misterioze e Vojvodinës, ku po ndodhin fatkeqësi dhe zhdukje misterioze

Qyteza misterioze e Vojvodinës, ku po ndodhin fatkeqësi dhe zhdukje misterioze

Nga Bota
Ishte i shpallur i humbur, 77 vjeçari nga Gjakova gjendet në Kukës

Ishte i shpallur i humbur, 77 vjeçari nga Gjakova gjendet në Kukës

Kosovë
Zhdukja e bletëve, Franca ndërmerr hapa për t’i mbrojtur

Zhdukja e bletëve, Franca ndërmerr hapa për t’i mbrojtur

Nga Bota
Vazhdojnë kërkimet për 62 vjeçarin e zhdukur (Video)

Vazhdojnë kërkimet për 62 vjeçarin e zhdukur (Video)

Kosovë
Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave të tyre

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave të tyre

Kronika e Zezë