LAJMI I FUNDIT:

Zhaklin Lekatari

32 Artikuj

Zhaklin Lekatari përfshihet në debatin e Luizit dhe Kiarës me Ronaldon: Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron

Zhaklin Lekatari përfshihet në debatin e Luizit dhe Kiarës me Ronaldon: Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron

Yjet
Zhaklin Lekatari merr vëmendje në fotografitë me plis në kokë

Zhaklin Lekatari merr vëmendje në fotografitë me plis në kokë

Yjet
Zhaklin Lekatari flet pas vizitës në Serbi dhe komenteve negative që mori: Jam ndjerë e përdhunuar verbalisht

Zhaklin Lekatari flet pas vizitës në Serbi dhe komenteve negative që mori: Jam ndjerë e përdhunuar verbalisht

Yjet
Nuk mori ftesë për dasmën e Arbanës dhe Edit, Zhaklin Lekatari: Nuk do të shkoja për shkak të angazhimeve që kam

Nuk mori ftesë për dasmën e Arbanës dhe Edit, Zhaklin Lekatari: Nuk do të shkoja për shkak të angazhimeve që kam

Yjet
Është e pamartuar dhe nuk ka fëmijë, Zhaklin Lekatari thotë se pasurinë do t’ia lë maceve të saj

Është e pamartuar dhe nuk ka fëmijë, Zhaklin Lekatari thotë se pasurinë do t’ia lë maceve të saj

Yjet
Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

Yjet
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Yjet
Nita Latifi flet për mesazhet kërcënuese të Zhaklinës: Kishte shumë agresivitet dhe ofendime

Nita Latifi flet për mesazhet kërcënuese të Zhaklinës: Kishte shumë agresivitet dhe ofendime

Yjet
“Zhaklina boll”, Arbana Osmani nuk përmbahet ndaj opinionistes në Post Big Brother VIP Albania

“Zhaklina boll”, Arbana Osmani nuk përmbahet ndaj opinionistes në Post Big Brother VIP Albania

TV / Film
Stresi: Me Zhaklin Lekatarin nuk do të martohesha kurrë

Stresi: Me Zhaklin Lekatarin nuk do të martohesha kurrë

Yjet
Puthje dhe përqafime, Zhaklin Lekatari fotografohet në shoqëri të një mashkulli misterioz

Puthje dhe përqafime, Zhaklin Lekatari fotografohet në shoqëri të një mashkulli misterioz

Yjet
Nita Latifi i reagon sërish Zhaklin Lekatarit, zbulon se i ka dërguar voice-mesazhe të shumta agresive

Nita Latifi i reagon sërish Zhaklin Lekatarit, zbulon se i ka dërguar voice-mesazhe të shumta agresive

Yjet
Reagimi i Vesa Lumës në lidhje me postimin e Zhaklin Lekatarit

Reagimi i Vesa Lumës në lidhje me postimin e Zhaklin Lekatarit

Po Flitet
Zhaklin Lekatari i kundërpërgjigjet Nita Latifit, ofendon rëndë kosovarët: Do i besoj patriotizmit tuaj kur të shoh që e keni mësuar gjuhën shqipe

Zhaklin Lekatari i kundërpërgjigjet Nita Latifit, ofendon rëndë kosovarët: Do i besoj patriotizmit tuaj kur të shoh që e keni mësuar gjuhën shqipe

Yjet
Nita e ashpër ndaj Zhaklinës e cila tha se ndjehet më e sigurt në Serbi se aty ku ka shqiptarë: Hipokrizi e gjallë, marre

Nita e ashpër ndaj Zhaklinës e cila tha se ndjehet më e sigurt në Serbi se aty ku ka shqiptarë: Hipokrizi e gjallë, marre

Yjet
Zhaklin: Është e vështirë të kërcënohesh, mallkohesh, gjykohesh me standarde të dyfishta, por misioni im është më i madh

Zhaklin: Është e vështirë të kërcënohesh, mallkohesh, gjykohesh me standarde të dyfishta, por misioni im është më i madh

Po Flitet
Me deklaratën virale se do marrëdhënie intime brenda shtëpisë, Zhaklin donte që Kiara të binte në grackë

Me deklaratën virale se do marrëdhënie intime brenda shtëpisë, Zhaklin donte që Kiara të binte në grackë

Po Flitet
Zhaklina: Kam pasur përplasje me familjarët e Kiarës, por jo vetëm unë

Zhaklina: Kam pasur përplasje me familjarët e Kiarës, por jo vetëm unë

Po Flitet
Zhaklina thotë se janë të vërteta kërcënimet që Kiara dhe familjarët e saj kanë bërë ndaj Teas

Zhaklina thotë se janë të vërteta kërcënimet që Kiara dhe familjarët e saj kanë bërë ndaj Teas

Yjet
Përgjigja e Kiarës nëse do t’i ftojë në dasmë Arbërin dhe Zhaklinën pas sherrit me opinionistët

Përgjigja e Kiarës nëse do t’i ftojë në dasmë Arbërin dhe Zhaklinën pas sherrit me opinionistët

Po Flitet
Nata gjysmëfinale e Big Brother VIP Albania – Salsano Rrapi dhe Rezart Veleshnja vijnë në rolin e opinionistëve

Nata gjysmëfinale e Big Brother VIP Albania – Salsano Rrapi dhe Rezart Veleshnja vijnë në rolin e opinionistëve

Yjet
Zhaklin Lekatarit ia dëmtojnë veturën, gjatë natës ia thyejnë xhamat në parking pas mbarimit të mbrëmjes së tensionuar në BBVA?

Zhaklin Lekatarit ia dëmtojnë veturën, gjatë natës ia thyejnë xhamat në parking pas mbarimit të mbrëmjes së tensionuar në BBVA?

Yjet
Arbana Osmani “humbet kontrollin” në BBVA dhe i drejtohet Zhaklinës: Qetësohu, çfarë paske kështu

Arbana Osmani “humbet kontrollin” në BBVA dhe i drejtohet Zhaklinës: Qetësohu, çfarë paske kështu

TV / Film
E përlotur, Zhaklina tregon historinë prekëse: Jam dhunuar sistematikisht, nuk mbroja dot veten

E përlotur, Zhaklina tregon historinë prekëse: Jam dhunuar sistematikisht, nuk mbroja dot veten

Yjet