LAJMI I FUNDIT:

Zajednica

12 Artikuj

Java përmes fotografive – nga “Zajednica” e deri te “Çelësi i Prishtinës”

Java përmes fotografive – nga “Zajednica” e deri te “Çelësi i Prishtinës”

Elfije Boletini
Kurti për Asociacionin: Si “Zajednicë” pati nisur edhe Republika Srpska

Kurti për Asociacionin: Si “Zajednicë” pati nisur edhe Republika Srpska

Kosovë
Muja: Nuk do të ketë “Zajednicë” në Kosovë

Muja: Nuk do të ketë “Zajednicë” në Kosovë

Politikë
Nagavci hedh kritika ndaj institucioneve të drejtësisë që nuk e njoftuan për aktakuzën, por shprehet krenare për veprat që i ka bërë

Nagavci hedh kritika ndaj institucioneve të drejtësisë që nuk e njoftuan për aktakuzën, por shprehet krenare për veprat që i ka bërë

Drejtësi
LDK frikësohet se Qeveria mund të pranojë asociacionin, shoqëria civile kërkon konsensus për këtë temë

LDK frikësohet se Qeveria mund të pranojë asociacionin, shoqëria civile kërkon konsensus për këtë temë

Kosovë
Haxhiu: Nuk do të lejohet bosnjëzimi i Kosovës, Hoti duhet të largohet sa më parë

Haxhiu: Nuk do të lejohet bosnjëzimi i Kosovës, Hoti duhet të largohet sa më parë

Kosovë
“Negociatat janë zhvilluar rreth dy projekteve të rrezikshme: Asociacionin dhe ndarjen e Kosovës

“Negociatat janë zhvilluar rreth dy projekteve të rrezikshme: Asociacionin dhe ndarjen e Kosovës

Kosovë
Logoja e “Zajednicës” me simbole nacionaliste, katër “S” dhe katër “Shajkaça”

Logoja e “Zajednicës” me simbole nacionaliste, katër “S” dhe katër “Shajkaça”

Kosovë
Haxhiu: Haradinaj ka ndryshuar qëndrim për “Zajednicen”, ndryshe nuk do ta votonte Lista Serbe

Haxhiu: Haradinaj ka ndryshuar qëndrim për “Zajednicen”, ndryshe nuk do ta votonte Lista Serbe

Politikë
Pas murit në veri, nis ndërtimi i objektit të “Zajednicës” (Foto)

Pas murit në veri, nis ndërtimi i objektit të “Zajednicës” (Foto)

Kosovë
VV-në e shqetëson “trumbetimi” i Thaçit për demarkacionin dhe “Zajednicën”

VV-në e shqetëson “trumbetimi” i Thaçit për demarkacionin dhe “Zajednicën”

Politikë
Selimi: VV do ta përdor sërish gazin lotsjellës kundër Demarkacionit dhe “Zajdenicës’ (Video)

Selimi: VV do ta përdor sërish gazin lotsjellës kundër Demarkacionit dhe “Zajdenicës’ (Video)

Kosovë