LAJMI I FUNDIT:

Youssoufa Moukoko

33 Artikuj

Moukoko mund të jetë katër vjet më i vjetër, gazeta gjermane publikon një certifikatë lindjeje të sulmuesit

Moukoko mund të jetë katër vjet më i vjetër, gazeta gjermane publikon një certifikatë lindjeje të sulmuesit

Bundesliga
Zyrtare: Moukoko blindohet me kontratë të re nga Dortmundi

Zyrtare: Moukoko blindohet me kontratë të re nga Dortmundi

Bundesliga
Barcelona parakalon gjitha skuadrat në garë për Moukokon

Barcelona parakalon gjitha skuadrat në garë për Moukokon

Bundesliga
Moukoko mund të rinovojë me Dortmundin, por do të ketë një “klauzolë të Barcelonës”

Moukoko mund të rinovojë me Dortmundin, por do të ketë një “klauzolë të Barcelonës”

La Liga
Certifikata origjinale e lindjes: Talenti i kërkuar nga shumë klube, Moukoko, akuzohet për falsifikim të moshës së tij

Certifikata origjinale e lindjes: Talenti i kërkuar nga shumë klube, Moukoko, akuzohet për falsifikim të moshës së tij

Bundesliga
E duan gjigantët evropianë, Watzke e pranon se Dortmundi mund të humbasë Moukokon

E duan gjigantët evropianë, Watzke e pranon se Dortmundi mund të humbasë Moukokon

Bundesliga
Newcastle gati t’i ofrojë pagë të madhe talentit Youssouf Moukoko që ta marr në Ligën Premier

Newcastle gati t’i ofrojë pagë të madhe talentit Youssouf Moukoko që ta marr në Ligën Premier

Premier League
Sensacionit të Dortmundit, Moukokos, ‘i pëlqen projekti dhe fusha e Chelseat’

Sensacionit të Dortmundit, Moukokos, ‘i pëlqen projekti dhe fusha e Chelseat’

Premier League
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Nga Skriniar te Joao Felix – gjashtë lojtarët që PSG mund t’i nënshkruajë në afatin kalimtar të janarit

Nga Skriniar te Joao Felix – gjashtë lojtarët që PSG mund t’i nënshkruajë në afatin kalimtar të janarit

Ligue 1
Pesë sulmuesit që ka tani në listë United, pas dështimit në Cody Gakpon

Pesë sulmuesit që ka tani në listë United, pas dështimit në Cody Gakpon

Premier League
Adoleshenti më i kërkuar në botë, Moukoko refuzon vazhdimin e kontratës me Dortmundin

Adoleshenti më i kërkuar në botë, Moukoko refuzon vazhdimin e kontratës me Dortmundin

Bundesliga
Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Driton Gajraku
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Barcelonës i dështon plani për transferimin e Youssoufa Moukokos

Barcelonës i dështon plani për transferimin e Youssoufa Moukokos

La Liga
Chelsea në ‘pole-position’ për transferimin e sensacionit gjerman

Chelsea në ‘pole-position’ për transferimin e sensacionit gjerman

Premier League
Barcelona e bën prioritet transferimin e sensacionit gjerman, Youssoufa Moukoko

Barcelona e bën prioritet transferimin e sensacionit gjerman, Youssoufa Moukoko

Bundesliga
Dortmund 3-0 Bochum, notat e lojtarëve – Shkëlqen Moukoko

Dortmund 3-0 Bochum, notat e lojtarëve – Shkëlqen Moukoko

Bundesliga
Dortmundi fiton me lehtësi ndaj Bochumit dhe vazhdon ndjekjen e Bayernit

Dortmundi fiton me lehtësi ndaj Bochumit dhe vazhdon ndjekjen e Bayernit

Bundesliga
Barcelona mendon për përforcime në afatin e janarit: Gati një listë me emra të njohur të cilëve iu përfundon kontrata

Barcelona mendon për përforcime në afatin e janarit: Gati një listë me emra të njohur të cilëve iu përfundon kontrata

La Liga
Ende nuk ka pranuar rinovimin me Dortmundin, top klubet evropiane pas Moukokos

Ende nuk ka pranuar rinovimin me Dortmundin, top klubet evropiane pas Moukokos

Bundesliga
Sensacionin e Dortmundit po e duan gjigantët evropianë

Sensacionin e Dortmundit po e duan gjigantët evropianë

Bundesliga
Dortmundi rikthehet furishëm në fund për t’ia rrëmbyer një pikë Bayernit në klasiken gjermane

Dortmundi rikthehet furishëm në fund për t’ia rrëmbyer një pikë Bayernit në klasiken gjermane

Bundesliga
Manchester United vihet seriozisht pas talentit gjerman, Youssoufa Moukoko

Manchester United vihet seriozisht pas talentit gjerman, Youssoufa Moukoko

Premier League