LAJMI I FUNDIT:
Ylber Bardhi

Ylber Bardhi

15 Artikuj

Rekord në shitjen e biletave – “Në kuadër të dashurisë” shfaqet në Shkup

Rekord në shitjen e biletave – “Në kuadër të dashurisë” shfaqet në Shkup

Maqedonia e Veriut
‘Hallakamë’ në Cineplexx nga fansat për Luizin e Oltën: Çka ndodhi dje në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”

‘Hallakamë’ në Cineplexx nga fansat për Luizin e Oltën: Çka ndodhi dje në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”

Egzona Shigjeqi
Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

TV / Film
Filmi “Adnan Kafazi” jep premierën në ‘Cineplexx’, aktorët flasin për të qeshurat dhe prapaskenat e filmit aksion/komedi

Filmi “Adnan Kafazi” jep premierën në ‘Cineplexx’, aktorët flasin për të qeshurat dhe prapaskenat e filmit aksion/komedi

Butrint Avdyli
Jepet premiera e filmit “Illyricvm” në Cineplexx

Jepet premiera e filmit “Illyricvm” në Cineplexx

Egzona Shigjeqi
Adrian Morina dhe Ylber Bardhi marrin çmimin kryesor në “Prishtina International Theater Festival”

Adrian Morina dhe Ylber Bardhi marrin çmimin kryesor në “Prishtina International Theater Festival”

TV / Film
Gjithçka që duhet të dini rreth filmit “Diamanti”, një krim-komedi me aktorët më të mirë në vend

Gjithçka që duhet të dini rreth filmit “Diamanti”, një krim-komedi me aktorët më të mirë në vend

TV / Film
Dueli Botëror, dita e tetë

Dueli Botëror, dita e tetë

Sport
Aktorët e “Kafeneja jonë” dhe “O Sa Mirë” bëhen bashkë për protestën kundër ndotjes së ajrit

Aktorët e “Kafeneja jonë” dhe “O Sa Mirë” bëhen bashkë për protestën kundër ndotjes së ajrit

Yjet
“Futbolli ka lezet”: Të gjithë sytë e aktorëve kah Xhaka e Arsenali (Foto)

“Futbolli ka lezet”: Të gjithë sytë e aktorëve kah Xhaka e Arsenali (Foto)

Yjet
Ylber Bardhi: Jam i lumtur që po i shti me kesh njerëzit (Video)

Ylber Bardhi: Jam i lumtur që po i shti me kesh njerëzit (Video)

Yjet
Nexhmije Pagarusha rrëfehet për projektin që po e rikthen në skenë: Nuk ka më bukur se t’i këndosh nënës (Foto)

Nexhmije Pagarusha rrëfehet për projektin që po e rikthen në skenë: Nuk ka më bukur se t’i këndosh nënës (Foto)

Butrint Avdyli
Kush e zbuloi talentin prej artisti të Ylber Bardhit? (Video)

Kush e zbuloi talentin prej artisti të Ylber Bardhit? (Video)

TV / Film
Granit Xhaka i hapur për të gjithë, takon aktorët tifozë të Arsenalit (Foto)

Granit Xhaka i hapur për të gjithë, takon aktorët tifozë të Arsenalit (Foto)

Yjet
Ylberi tani edhe violinist

Ylberi tani edhe violinist

Erblina Baleci