LAJMI I FUNDIT:
Yassine Bounou

Yassine Bounou

11 Artikuj

Yassine Bounou në kontakte me dy gjigantët evropianë

Yassine Bounou në kontakte me dy gjigantët evropianë

La Liga
Ishte hero në Botëror – por Aston Villa dëshiron që Martinez të largohet sa më shpejt të jetë e mundur

Ishte hero në Botëror – por Aston Villa dëshiron që Martinez të largohet sa më shpejt të jetë e mundur

Premier League
Mënyra e zgjedhjes së portierit më të mirë në Botëror

Mënyra e zgjedhjes së portierit më të mirë në Botëror

Përfaqësueset
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Driton Gajraku
Madhështia e portierit Bono – fitoi çmimin ‘lojtari i ndeshjes’, por ia dha sulmuesit En Nesyri

Madhështia e portierit Bono – fitoi çmimin ‘lojtari i ndeshjes’, por ia dha sulmuesit En Nesyri

Përfaqësueset
Maroku 1-0 Portugalia, notat e lojtarëve

Maroku 1-0 Portugalia, notat e lojtarëve

Përfaqësueset
Sqarohet situata konfuze me portierin e Marokut: U shfaq për intonimin e himnit, por më pas ‘u zhduk’ për ndeshjen me Belgjikën

Sqarohet situata konfuze me portierin e Marokut: U shfaq për intonimin e himnit, por më pas ‘u zhduk’ për ndeshjen me Belgjikën

Përfaqësueset
‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

Ndërkombëtare
Mrekulli në La Liga – Portieri i Sevillas shënon në shtesë dhe ia siguron ekipit të tij një pikë ndaj Valladolidit

Mrekulli në La Liga – Portieri i Sevillas shënon në shtesë dhe ia siguron ekipit të tij një pikë ndaj Valladolidit

La Liga
Bounou më i miri: Sevilla 2-1 Manchester United, notat e lojtarëve

Bounou më i miri: Sevilla 2-1 Manchester United, notat e lojtarëve

Liga e Evropës
Shqipëria barazon me Marokun

Shqipëria barazon me Marokun

Kombëtarja e Shqipërisë