LAJMI I FUNDIT:

Yannick Ferreira Carrasco

35 Artikuj

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

La Liga
Man Utd refuzoi katër mesfushorë në ditën e fundit para marrëveshjes me Marcel Sabitzer

Man Utd refuzoi katër mesfushorë në ditën e fundit para marrëveshjes me Marcel Sabitzer

Premier League
Carrasco ndihet i mashtruar nga Atletico, kërkon largimin në janar – e ardhmja e tij në Angli

Carrasco ndihet i mashtruar nga Atletico, kërkon largimin në janar – e ardhmja e tij në Angli

La Liga
Dështimi në Ligën e Kampionëve, Atletico nxjerr në shitje katër yjet e skuadrës

Dështimi në Ligën e Kampionëve, Atletico nxjerr në shitje katër yjet e skuadrës

La Liga
Formacioni i xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve: Leo Messi me pikët më të mëdha

Formacioni i xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve: Leo Messi me pikët më të mëdha

Liga e Kampionëve
Eliminimi dramatik i Atleticos nga Liga e Kampionëve – gjyqtari akordoi penallti pasi fillimisht mbylli ndeshjen, por Carrasco e humbi atë

Eliminimi dramatik i Atleticos nga Liga e Kampionëve – gjyqtari akordoi penallti pasi fillimisht mbylli ndeshjen, por Carrasco e humbi atë

Liga e Kampionëve
Antony i paaritshëm, Manchester United gati ofertën për Carrascon

Antony i paaritshëm, Manchester United gati ofertën për Carrascon

Premier League
Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 3-2 Valencia: Zëvendësuesit bën diferencën

Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 3-2 Valencia: Zëvendësuesit bën diferencën

La Liga
Belgjika e tronditë Francën me dy gola në fundin e pjesës së parë

Belgjika e tronditë Francën me dy gola në fundin e pjesës së parë

Përfaqësueset
Portugezi që luan për Belgjikën dhe kërkon ta eliminojë vendin e origjinës nga EURO 2020: Ndjehem belg dhe dua ta fitojë Kampionatin Evropian

Portugezi që luan për Belgjikën dhe kërkon ta eliminojë vendin e origjinës nga EURO 2020: Ndjehem belg dhe dua ta fitojë Kampionatin Evropian

Përfaqësueset
Nuk ndalen infektimet me COVID-19 te Atletico Madridi, Dembele i shtohet listës

Nuk ndalen infektimet me COVID-19 te Atletico Madridi, Dembele i shtohet listës

La Liga
Zyrtare: Atletico Madridi rikthen Carrascon në skuadër

Zyrtare: Atletico Madridi rikthen Carrascon në skuadër

La Liga
Carrasco arrin në Madrid, gati rikthimi te Atletico

Carrasco arrin në Madrid, gati rikthimi te Atletico

La Liga
Arsenali fillon bisedimet për Carrascon

Arsenali fillon bisedimet për Carrascon

Premier League
Carrasco dëshiron rikthimin në futbollin evropian, shumë klube pas tij

Carrasco dëshiron rikthimin në futbollin evropian, shumë klube pas tij

Ndërkombëtare
Milani synon transferimin e Carrascos, fillojnë bisedimet me agjentin e lojtarit

Milani synon transferimin e Carrascos, fillojnë bisedimet me agjentin e lojtarit

Serie A
Zyrtare: Atletico Madrid konfirmon largimin e Carrascos dhe Gaitanit në Kinë

Zyrtare: Atletico Madrid konfirmon largimin e Carrascos dhe Gaitanit në Kinë

Ligat tjera
Mercurial mbush 20 vite nga koha kur debutonte Ronaldo fenomeni me to – Yjet e futbollit evropian nën udhëheqjen e Neymarit zbresin në Londër (Foto)

Mercurial mbush 20 vite nga koha kur debutonte Ronaldo fenomeni me to – Yjet e futbollit evropian nën udhëheqjen e Neymarit zbresin në Londër (Foto)

Ndërkombëtare
Chelsea i futet garës për Carrascon, Atletico i cakton çmimin

Chelsea i futet garës për Carrascon, Atletico i cakton çmimin

La Liga
Juve dëshiron Carrascon, Atletico ia tregon çmimin

Juve dëshiron Carrascon, Atletico ia tregon çmimin

Serie A
Lëndohet Carrasco, mungon kundër Realit

Lëndohet Carrasco, mungon kundër Realit

Liga e Kampionëve
Këta janë 10 lojtarët që mund ta arrijnë shifrën e 100 milionë funteve në afatin kalimtar të ardhshëm (Foto)

Këta janë 10 lojtarët që mund ta arrijnë shifrën e 100 milionë funteve në afatin kalimtar të ardhshëm (Foto)

Ndërkombëtare
Bayerni ofron 100 milionë euro për futbollistin e Atletico Madridit

Bayerni ofron 100 milionë euro për futbollistin e Atletico Madridit

Bundesliga
Carrasco afër gjigantit anglez

Carrasco afër gjigantit anglez

La Liga