LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura

290 Artikuj

Xhuli ngacmon me deklaratën e radhës: Unë i bëj burrat të kërcejnë

Xhuli ngacmon me deklaratën e radhës: Unë i bëj burrat të kërcejnë

Yjet
Xhuli Nura pozon me veshje tradicionale: A jeni gati për dasma?

Xhuli Nura pozon me veshje tradicionale: A jeni gati për dasma?

Yjet
Takohen mes vete Xhuli dhe Edona James: Jemi fitueset e vërteta të Big Brother VIP Kosova

Takohen mes vete Xhuli dhe Edona James: Jemi fitueset e vërteta të Big Brother VIP Kosova

Yjet
Xhuli Nura: Jam rrëzuar 100 herë në jetën time, kam humbur para – çohem me rëndësi

Xhuli Nura: Jam rrëzuar 100 herë në jetën time, kam humbur para – çohem me rëndësi

Yjet
Deklarata e fortë e Rrahmanit për të, Xhuli Nura i kundërpërgjigjet: O qyqar

Deklarata e fortë e Rrahmanit për të, Xhuli Nura i kundërpërgjigjet: O qyqar

Yjet
Amir Rrahmani i ashpër me Xhuli Nurën: Të kërkon fotografi e pastaj ia dërgon mediave, e ulët

Amir Rrahmani i ashpër me Xhuli Nurën: Të kërkon fotografi e pastaj ia dërgon mediave, e ulët

Yjet
Xhuli pozon e afërt në krahët e Amir Rrahmanit?

Xhuli pozon e afërt në krahët e Amir Rrahmanit?

Yjet
Xhuli Nura bën pompa në mes të emisionit

Xhuli Nura bën pompa në mes të emisionit

Yjet
Xhuli Nura jep intervista për mediat gjermane nga stadiumi: Krenare që jam shqiptare

Xhuli Nura jep intervista për mediat gjermane nga stadiumi: Krenare që jam shqiptare

Yjet
Xhuli Nura merr vëmendje me një video, ndërsa shfaqet duke kërcyer me tupana në mes të Dyseldorfit

Xhuli Nura merr vëmendje me një video, ndërsa shfaqet duke kërcyer me tupana në mes të Dyseldorfit

Yjet
Xhuli Nura: Unë vij nga një familje me shumë sportistë, kam luajtur edhe vetë futboll

Xhuli Nura: Unë vij nga një familje me shumë sportistë, kam luajtur edhe vetë futboll

Yjet
“Jasir Asanin do e merrja për shofer”, Xhuli Nura komenton lojtarët e Kombëtares

“Jasir Asanin do e merrja për shofer”, Xhuli Nura komenton lojtarët e Kombëtares

Yjet
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Yjet
Stresi flet për 30 mijë eurot që ia kishte premtuar Xhulit në BBVK: Mbaroi duke lypur e askush nuk po i jep një çmim të parë

Stresi flet për 30 mijë eurot që ia kishte premtuar Xhulit në BBVK: Mbaroi duke lypur e askush nuk po i jep një çmim të parë

Yjet
Xhuli Nura tregon një rast me një person në Vushtrri, i drejtohet policisë: Faleminderit që ekzistoni e ju paçim gjithmonë

Xhuli Nura tregon një rast me një person në Vushtrri, i drejtohet policisë: Faleminderit që ekzistoni e ju paçim gjithmonë

Yjet
Ia premtoi 30 mijë euro – Xhuli i kundërpërgjigjet Stresit: Nuk pritet asgjë prej një rrenci

Ia premtoi 30 mijë euro – Xhuli i kundërpërgjigjet Stresit: Nuk pritet asgjë prej një rrenci

Yjet
Xhuli Nura tregon aftësitë e saj të shkëlqyera në boks, ndërsa duket atraktive në veshje sportive

Xhuli Nura tregon aftësitë e saj të shkëlqyera në boks, ndërsa duket atraktive në veshje sportive

Yjet
Ka qenë në dhjetë vende për pak ditë, Xhuli: E lumtur që u riktheva në palestër, më bën mirë për shëndetin mendor

Ka qenë në dhjetë vende për pak ditë, Xhuli: E lumtur që u riktheva në palestër, më bën mirë për shëndetin mendor

Yjet
Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Yjet
Xhuli Nura merr vëmendje me veshje tradicionale shqiptare duke bërë fli

Xhuli Nura merr vëmendje me veshje tradicionale shqiptare duke bërë fli

Yjet
Xhuli: Brenda një jave udhëtoj në 10 shtete, është e lodhshme

Xhuli: Brenda një jave udhëtoj në 10 shtete, është e lodhshme

Yjet
Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

Yjet
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t’i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK – publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t’i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK – publikon edhe video të parave në tavolinë

Yjet
Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Yjet


mob5