LAJMI I FUNDIT:

Xhevdet Shabani

40 Artikuj

Formacioni i xhiros së 20-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i xhiros së 20-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Zyrtare: Malisheva konfirmon transferimin e Xhevdet Shabanit

Zyrtare: Malisheva konfirmon transferimin e Xhevdet Shabanit

Superliga
Prishtina konfirmon tri largime – Lilaj, Shabani dhe Atanda nuk do të jenë më pjesë e kampionëve

Prishtina konfirmon tri largime – Lilaj, Shabani dhe Atanda nuk do të jenë më pjesë e kampionëve

Superliga
Malisheva vjen me goditje të katërfishtë – Maliqi, Shabani, Gërbeshi dhe Ibrahimi vendosen nën urdhrat e Arsim Thaqit

Malisheva vjen me goditje të katërfishtë – Maliqi, Shabani, Gërbeshi dhe Ibrahimi vendosen nën urdhrat e Arsim Thaqit

Lavdim Pireva
Prishtina do t’i largojë edhe pesë futbollistë pas marrëveshjes për shkëputjen e kontrateve

Prishtina do t’i largojë edhe pesë futbollistë pas marrëveshjes për shkëputjen e kontrateve

Superliga
Xhevdet Shabani pas prezantimit te Prishtina: Tani ishte e shkruar të vija këtu

Xhevdet Shabani pas prezantimit te Prishtina: Tani ishte e shkruar të vija këtu

Superliga
Zyrtare: Prishtina ‘lëshon bombën’, prezanton tri transferime të mëdha

Zyrtare: Prishtina ‘lëshon bombën’, prezanton tri transferime të mëdha

Superliga
Prishtina sot prezanton tre lojtarët e afruar në afatin kalimtar veror

Prishtina sot prezanton tre lojtarët e afruar në afatin kalimtar veror

Superliga
Xhevdet Shabani dhe Fidan Gërbeshi konfirmojnë largimin nga Drita

Xhevdet Shabani dhe Fidan Gërbeshi konfirmojnë largimin nga Drita

Superliga
Mbyllet derbi në Gjilan: Drita dhe Ballkani i ndajnë pikët

Mbyllet derbi në Gjilan: Drita dhe Ballkani i ndajnë pikët

Superliga
Drita fiton me rezultat komod ndaj Llapit – vazhdon gara e madhe për titull

Drita fiton me rezultat komod ndaj Llapit – vazhdon gara e madhe për titull

Superliga
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 22-të

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 22-të

Superliga
Drita fiton me lehtësi ndaj Besës

Drita fiton me lehtësi ndaj Besës

Superliga
Formacioni i vitit 2020 në Superligën e Kosovës në futboll i zgjedhur nga trajnerët

Formacioni i vitit 2020 në Superligën e Kosovës në futboll i zgjedhur nga trajnerët

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së XI-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së XI-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Drita fiton në udhëtim te Trepça ’89 me rezultat minimal

Drita fiton në udhëtim te Trepça ’89 me rezultat minimal

Superliga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Superliga
Ballkani fiton ndaj Dritës, por renditet në vend të tretë

Ballkani fiton ndaj Dritës, por renditet në vend të tretë

Superliga
Formacioni i javës së 26-të në Ipko Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 26-të në Ipko Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Superliga
Drita nënshtron Trepçën ’89 dhe pozicionohet në krye

Drita nënshtron Trepçën ’89 dhe pozicionohet në krye

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 12-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 12-të në IPKO Superligë

Superliga
Golashënuesit më të mirë në Superligë, katër futbollistë ndajnë vendin e parë

Golashënuesit më të mirë në Superligë, katër futbollistë ndajnë vendin e parë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së tretë në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së tretë në IPKO Superligë

Superliga