LAJMI I FUNDIT:
Xherdan Shaqiri

Xherdan Shaqiri

1063 Artikuj

Fitore e lehtë e Liverpoolit ndaj Stoke (Video)

Fitore e lehtë e Liverpoolit ndaj Stoke (Video)

Premier League
Shaqiri asiston në golin ndaj Liverpoolit (Video)

Shaqiri asiston në golin ndaj Liverpoolit (Video)

Premier League
Shaqiri i gatshëm për Liverpoolin

Shaqiri i gatshëm për Liverpoolin

Premier League
Shaqiri viziton futbollistin kosovar (Foto)

Shaqiri viziton futbollistin kosovar (Foto)

Futboll
Shaqiri heq flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë nga këpucët (Foto)

Shaqiri heq flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë nga këpucët (Foto)

Ndërkombëtare
Mediat angleze krahasojnë këmbët e Dani Carvajalit me ato të Shaqirit! (Foto)

Mediat angleze krahasojnë këmbët e Dani Carvajalit me ato të Shaqirit! (Foto)

La Liga
Milani mendon për Xherdan Shaqirin

Milani mendon për Xherdan Shaqirin

Serie A
Shaqiri objekt i talljeve: Në mbrojtëse të këmbëve po mbanë Nokia 3310

Shaqiri objekt i talljeve: Në mbrojtëse të këmbëve po mbanë Nokia 3310

Premier League
Sondazhi britanik: Shaqiri ka nevojë për vota (Foto)

Sondazhi britanik: Shaqiri ka nevojë për vota (Foto)

Premier League
Zvicra e shqiptarëve pëson në Irlandë

Zvicra e shqiptarëve pëson në Irlandë

Futboll
Shqiptari kapiten i Zvicrës (Foto)

Shqiptari kapiten i Zvicrës (Foto)

Romak Zeqiri
Shaqiri plotëson dëshirën e fansit (Foto)

Shaqiri plotëson dëshirën e fansit (Foto)

Përfaqësueset
Shaqiri ‘godet’ përsëri Shqipërinë, refuzon Kosovën

Shaqiri ‘godet’ përsëri Shqipërinë, refuzon Kosovën

Përfaqësueset
Mediat zvicerane: Shqipëria, mrekulli futbolli

Mediat zvicerane: Shqipëria, mrekulli futbolli

Përfaqësueset
Grumbullohen shqiptarët e Zvicrës, do të befasoheni me veturat e tyre (Foto)

Grumbullohen shqiptarët e Zvicrës, do të befasoheni me veturat e tyre (Foto)

Futboll
Konfirmohet sa ditë do të mungojë Shaqiri

Konfirmohet sa ditë do të mungojë Shaqiri

Premier League
Keq për Stoken dhe Zvicrën

Keq për Stoken dhe Zvicrën

Premier League
Shaqiri nuk luan kundër Behramit

Shaqiri nuk luan kundër Behramit

Premier League
Shaqiri, lojtari i parë me aplikacion personal në internet

Shaqiri, lojtari i parë me aplikacion personal në internet

Premier League
Hughes i beson Shaqirit

Hughes i beson Shaqirit

Premier League
Xherdani paguhet me këste

Xherdani paguhet me këste

Futboll
Chelsea 1-1 Stoke: Notat e lojtarëve

Chelsea 1-1 Stoke: Notat e lojtarëve

Premier League
Trajneri i Shaqirit: Chelsea mund t’i fitojë të gjitha ndeshjet e mbetura

Trajneri i Shaqirit: Chelsea mund t’i fitojë të gjitha ndeshjet e mbetura

Premier League
Shaqiri në formacionin e javës në Ligën Premier (Foto)

Shaqiri në formacionin e javës në Ligën Premier (Foto)

Premier League