LAJMI I FUNDIT:

Xhenxhefil

39 Artikuj

Biftek në piper

Biftek në piper

Pjata kryesore
“Ilaçi” që heq dhjamin në vithe dhe bel për vetëm katër ditë

“Ilaçi” që heq dhjamin në vithe dhe bel për vetëm katër ditë

Dietë
Supë pule me xhenxhefil

Supë pule me xhenxhefil

Supa
Shtoni një përbërës në fasule gjatë përgatitjes dhe gazrat nuk do t’ju shqetësojnë më

Shtoni një përbërës në fasule gjatë përgatitjes dhe gazrat nuk do t’ju shqetësojnë më

Ushqimi dhe Dieta
Ky është antibiotiku më i fuqishëm natyror, mund ta bëni vetë

Ky është antibiotiku më i fuqishëm natyror, mund ta bëni vetë

Mjekësi alternative
Konsumimi i xhenxhefilit dhe përfitimet e shumta

Konsumimi i xhenxhefilit dhe përfitimet e shumta

Këshilla mjekësore
7 në 1 – limonadë xhenxhefili: Pije për detoks më të mirë dhe shpejtim të metabolizmit

7 në 1 – limonadë xhenxhefili: Pije për detoks më të mirë dhe shpejtim të metabolizmit

Nutricion
Gjërat që duhet të konsumoni kur jeni të ftohur

Gjërat që duhet të konsumoni kur jeni të ftohur

Shëndetësi Lajme
Metoda të shpejta për të rritur energjinë, luftuar lodhjen dhe për t’u ndjerë më mirë këtë pranverë

Metoda të shpejta për të rritur energjinë, luftuar lodhjen dhe për t’u ndjerë më mirë këtë pranverë

Si të…
Ky qetësues natyral popullor i të përzierave mund të shkaktojë disa efekte anësore të pakëndshme

Ky qetësues natyral popullor i të përzierave mund të shkaktojë disa efekte anësore të pakëndshme

Të njohim produktet
Ushqimet që stomaku i irrituar i toleron mirë

Ushqimet që stomaku i irrituar i toleron mirë

Të njohim produktet
Si ta përmirësoni lehtësisht sistemin imunitar

Si ta përmirësoni lehtësisht sistemin imunitar

Si të…
Për kujtesë më të mirë rekomandohen këto erëza

Për kujtesë më të mirë rekomandohen këto erëza

Kujtesa
Qebapë në hell nga mishi i bluar i qengjit

Qebapë në hell nga mishi i bluar i qengjit

Oreksndjellëse
Pesë përfitimet shëndetësore të xhenxhefilit

Pesë përfitimet shëndetësore të xhenxhefilit

Të njohim produktet
Pija shëruese me xhenxhefil që lufton viruset, lehtëson dhimbjen e kyçeve dhe problemet e tretjes

Pija shëruese me xhenxhefil që lufton viruset, lehtëson dhimbjen e kyçeve dhe problemet e tretjes

Të njohim produktet
Pastrimi i trupit në vetëm 30 minuta: Shpëtoni nga toksinat nëpërmjet këmbëve tuaja

Pastrimi i trupit në vetëm 30 minuta: Shpëtoni nga toksinat nëpërmjet këmbëve tuaja

Mjekësi alternative
Desert i gatshëm për 10 minuta: Molla të lëngshme të pjekura! (Video)

Desert i gatshëm për 10 minuta: Molla të lëngshme të pjekura! (Video)

Deserte
Supë nga karota me xhenxhefil – është aq e mirë sa që do të kërkoni akoma

Supë nga karota me xhenxhefil – është aq e mirë sa që do të kërkoni akoma

Supa
Tri ditë nga dy lugë dhe dhjami më nuk do të shtresohet: Kush e provon këtë, më nuk do të shtojë peshë!

Tri ditë nga dy lugë dhe dhjami më nuk do të shtresohet: Kush e provon këtë, më nuk do të shtojë peshë!

Nutricion
Për shtatë ditë rregullon shtypjen, ul kolesterinën: Ilaçi i cili me arsye quhet magji!

Për shtatë ditë rregullon shtypjen, ul kolesterinën: Ilaçi i cili me arsye quhet magji!

Mjekësi alternative
Lëng trangulli, për të hequr barkun e fryrë

Lëng trangulli, për të hequr barkun e fryrë

Shëndetësi Lajme
Maska më e mirë kundër zbokthit

Maska më e mirë kundër zbokthit

Flokë dhe stil
Dieta me ujë xhenxhefili: pija që shkrin shtresat dhjamore dhe kilogramët

Dieta me ujë xhenxhefili: pija që shkrin shtresat dhjamore dhe kilogramët

Dietë